Міксер для бетону – принцип роботи в автобетонозмішувачах МАЗ, IVECO, RENAULT, MERCEDES, MAN та на базі інших вантажних брендів

Автоміксери або автомобільні бетонозмішувачі – важливий вид будівельної спецтехніки, жодне сучасне будівництво не в силах обійтися без запасів однорідної бетонної суміші, тому саме автобетонозмішувач, купити який від італійської торгової марки IMER Group можна на Заводі спецтехніки Техкомплект, відповідає за своєчасну доставку бетону від місця його виготовлення на робочий майданчик, будь то:

  • Будівництво та ремонт в Україні транспортної магістралі (дорога, міст).
  • Об'єкти малоповерхового будівництва за містом або будівництво багатоповерхових будівель у Києві, Одесі, Львові, Дніпрі та інших містах-мільйонниках.

Завод IMER Group

З якими труднощами стикаються під час доставки бетонної суміші?

Крім доставки бетонної суміші до місця застосування, особливість роботи барабана змішувача в автоміксері, що постійно обертається навколо власної осі, – збереження рідкого стану і однорідної консистенції бетону, адже саме в такому (і тільки такому!) вигляді бетонна суміш придатна для використання. Про принцип роботи автомобільного міксера ми вже детальніше писали в розділі нашого блогу «Спецтехніка для будівництва». У блозі також можна з'ясувати, яке базове шасі для встановлення змішувального барабана вибрати і замовити, якщо потрібно купити авто бетонозмішувач, – МАЗ, КАМАЗ, КРАЗ або зупинити свій вибір на іномарках європейського або азійського походження (IVECO, MAN, RENAULT, MERCEDES, FORD, HYUNDAI , HOWO, SITRAK та інші вантажні шасі, сумісні з бетонозмішувальними надбудовами за повною масою, міжколісною базою та іншими ключовими технічними характеристиками).

автобетоносмесители купить в Украине

Отже, під час руху вантажівки з бетонозмішувальним барабаном необхідно, щоб усередині барабана (будівельники та продавці такої спецтехніки її часто називають "грушею" або "бочкою") шари бетону постійно перемішувалися. Обертання міксерної установки відбувається за рахунок відбору потужності від двигуна базового шасі або за рахунок застосування автономного приводу (потрібне застосування PTO – Power Take-Off, що в перекладі означає: КВП – коробка відбору потужності, рос. - КОМ). Простіше кажучи, за обертання барабана без застосування «автономки» відповідає коробка передач двигуна базового шасі, а в разі перенесення керування на автономний привід, «відповідальність» з самого вантажного шасі знімається. Таким чином, без використання КВП при вимушеній зупинці автомобіля внаслідок його поломки «затихне» і барабан, і, отже, бетон перестане перемішуватися і застигне всередині «груші». Про такі ситуації, що часто виникають, ми вже писали в статті «Автобетонозмішувачі IMER: вибір безвідмовного шасі та автономного двигуна». Переклавши «відповідальність» на автономний привід, ви тим самим убезпечите бетонозмішувальну установку від вимушеної та невчасної зупинки.

IMER автобетоносмеситель

Коли обов'язково використовувати КВП (КОМ), а коли – ні?

Фахівці з продажу та встановлення міксерів IMER Group рекомендують: якщо базове шасі, на яке встановлено автобетонозмішувач, – МАЗ, КрАЗ, КАМАЗ (так званий автопром країн колишнього СНД), то застосування автономного двигуна є обов'язковим. Машини від Кременчуцького, Мінського, Камського автозаводів привабливі своєю доступною для українського власника бізнесу ціною та прийнятними сервісними характеристиками, проте під час експлуатації з таким навісним обладнанням завод-виробник IMER рекомендує використовувати «автономку».

автобетоносмеситель от Техкомплект

автономный двигатель N45MNTX 93kW (для моделей автомиксеров IMER от 8 м3 и выше).

Автономний двигун N45MNTX 93kW (для моделей автоміксерів IMER від 8 м3 та вище).

Меню

Каталог продукції

Інформація

Зворотній зв`язок

ТОВ Техкомплект, а/с 19, м. Київ, 03189 info@thk.kiev.ua