Opel

Комерційні автомобілі та спеціальна техніка на базі ОПЕЛЬ

Якщо вам потрібна спецтехніка з чудовими експлуатаційними та сервісними характеристиками, ви можете звернутися на Завод спецтехніки Техкомплект, на якому випускаються різнопланові види спеціальної техніки на базі автомобілів усіх відомих торгових автомарок.

специальная техника на базе ОПЕЛЬПочинаючи з 2021 року, у портфелі брендів базових автомобілів, на яких виконують галузеву спеціалізацію та монтаж кузовних надбудов виробництва Техкомплект, як одна з найбільш затребуваних і тих, що найчастіше використовуються, додалася німецька автомобільна торгова марка ОПЕЛЬ. Нова спецтехніка на базі OPEL – це аварійно-ремонтні майстерні, малі, середні та великі санітарні автомобілі (машини швидкої медичної допомоги). Також виконується різногалузева спеціалізація комерційних автомобілів.

Детальніше про торгову марку

Adam Opel AG – німецька виробнича автомобільна компанія, штаб-квартира автомобільного бренду розташована у німецькому місті Рюссельсхаймі.

Ключові дати розвитку відомого автомобільного бренду з Німеччини, що вже став глобальним:

  • Заснування компанії – 21.01.1862 р.
  • Старт випуску автомобілів – 1899 р.
  • З 1929 року належала концерну General Motors. З 2017 року належить концерну PSA (нині – концерн Stellantis). 

Переваги німецьких автомобілів ОПЕЛЬ – це добротність та бездоганна якість виготовлення, ціна придбання, що є доступною для українського споживача. Варто також додати і прийнятну вартість володіння - сервісне обслуговування та ремонт техніки ОПЕЛЬ можна зробити в авторизованій сервісній мережі, що працює по всій країні, а доставка в Україну оригінальних запчастин для ремкомплектів має продуману та оперативну логістику.

специальная техника на базе OPEL

На яких автомобілях випускається спецтехніка OPEL?

Вирішили в нашій компанії замовити та купити спецтехніку? OPEL у своєму багатому модельному ряду запропонує такі види автомобілів для проведення галузевої спеціалізації та монтажу кузовних надбудов:

  • Легкові автомобілі «мінівени» Сombo для створення мобільних лабораторій, малих санітарних автомобілів, патрульних машин.
  • Вантажопасажирські автобуси Vivaro із суцільнометалевим фургоном для спеціалізації під середні санітарні автомобілі, аварійно-ремонтні майстерні, мобільні лабораторії, патрульні автомобілі. На замовлення на базі вантажопасажирських автобусів можна встановити і маловисотні автовишки.
  • Вантажні «шасі-кабіна» Movano для монтажу кузовних надбудов та підйомних механізмів: аварійно-ремонтні автомобілі, бортові платформи, евакуатори, автогідропідіймачі, крани-манипулятори. Також така автотехніка може використовуватися для створення спецмашин для перевезення затриманих (автозаки) або вибухових речовин.

Прямі поставки легкової, вантажопасажирської та вантажної автотехніки OPEL виконуються нашим партнером – офіційним представником ОПЕЛЬ в Україні, концерном "Stellantis Ukraine". Придбати спеціальні автомобілі на базі ОПЕЛЬ можна як у відділі продажу нашого заводу (багатоканальна лінія 0 800 300 730 або онлайн-заявка, яку можна залишити на сайті Техкомплект), так і у всіх офіційних продавців ОПЕЛЬ, що входять до української дилерської мережі.

спецтехника на базе OPEL

Модельний ряд

Меню

Каталог продукції

Інформація

Зворотній зв`язок

ТОВ Техкомплект, а/с 19, м. Київ, 03189 info@thk.kiev.ua