Renault

Виготовлення спецавтомобілів на базі легкової, вантажно-пасажирської та вантажної автотехніки RENAULT

Для сучасних підприємств України потрібна нова, надсучасна спеціальна техніка: самоскиди, автопаливозаправники, машини швидкої медичної допомоги, автобетонозмішувачі, бригадні, аварійно-ремонтні та патрульні автомобілі, мобільні лабораторії. Ви можете звернутися до компанії «Техкомплект», де вам буде запропоновано різноманітну спецтехніку на базі Renault (легкові, вантажопасажирські та вантажні автомобілі).

спецтехника РЕНО

спецтехника Рено купить

Місце розташування офісу продажів, де може бути замовлена на базі РЕНО нова сучасна спецтехніка, - Україна, Київ. А виробничі бази, де виконують спеціалізацію та виготовлення нових спецавтомобілів, знаходяться у Київській та Полтавській області.

спецтехника Renault

спацтехника на базе РЕНО

Які моделі РЕНО використовуються як базові?

Французька торгова марка РЕНО є відомим глобальним автомобільним брендом, у модельному ряді якого є всі необхідні типи машин для використання як базовий транспорт:

  1. Легкові автомобілі «мінівени» Express та інші.
  2. Вантажопасажирські автобуси з суцільнометалевим фургоном Master, Trafic.
  3. Вантажні «шасі-кабіна» Master, Trucks із серії D, K (доступні монопривідні та повнопривідні версії автомобілів – використання повного приводу дає можливість застосовувати спецтранспорт для їзди бездоріжжям).

Яку спеціальну техніку на базі РЕНО ми можемо запропонувати вам?

Техкомплект працює зі всіма українськими офіційними постачальниками РЕНО. На базі першої та другої групи автомобілів РЕНО на нашому виробництві в Київській області виконують галузеву спеціалізацію та випускають такі види спеціальної техніки, як мобільні лабораторії та майстерні, аварійно-рятувальні та патрульні машини, автомобілі швидкої медичної допомоги. А ось на нашому виробництві у Полтавській області відбувається використання вантажних шасі РЕНО з різним значенням мінімальної повної маси, колісної бази, допустимої вантажопідйомності. Це дає змогу нам виготовити такі види техніки, як автогідропідіймачі, автобетонозмішувачі, вахтові автобуси, бортові платформи, самоскиди, автопаливозаправники та багато ін.

спецтехника Рено купить

Чому Завод Техкомплект пропонує замовити та купити спецтехніку Renault?

Основні переваги, які дає своєму власнику нова спецтехніка Renault від Техкомплекту, - це чудові експлуатаційні характеристики, інноваційний дизайн, доступна як для "європейця" ціна. Більше того, цей французький бренд має розвинену мережу авторизованих сервісних центрів по всій країні, так що український власник спеціальної техніки на базі РЕНО не зіткнеться з проблемою відсутності можливості виконати сервісне обслуговування або ремонт базового автомобіля.

РЕНО спецтехника в Киеве

Вся спецтехніка РЕНО, що випускається заводом, проходить сертифікацію і отримує повний пакет дозвільної документації в нотифікаційних органах.

Отримати вартість готового спецавтомобіля, а також замовити доставку на адресу покупця ви можете, зателефонувавши або написавши в офіс Техкомплект.

Модельный ряд

Меню

Каталог продукції

Інформація

Зворотній зв`язок

ТОВ Техкомплект, а/с 19, м. Київ, 03189 info@thk.kiev.ua