Про нас

Завод спецтехніки Техкомплект – виробництво спецтехніки та автогідропідіймачів № 1 в Україні

Ласкаво просимо до корпоративного веб-сайту Заводу спецтехніки Техкомплект!

Свою діяльність Завод спецтехніки Техкомплект розпочав ще два десятки років тому, впроваджуючи та обслуговуючи нові автомобілі українського та російського виробництва. Потім наша виробнича база була значно розширена: ми розпочали масове переобладнання легкового та комерційного транспорту під санітарні автомобілі, автозаки, патрульні спецмашини, промтоварні та ізотермічні фургони. У 2009–2010 роках Завод спецтехніки Техкомплект запустив власне виробництво вахтових автобусів та аварійно-ремонтних автомобілів, потім освоїв виготовлення кузовів, самоскидів та автоцистерн.

Техкомплект сьогодні

Станом на сьогодні ми по праву вважаємося Виробництвом № 1 для тих, хто хоче купити автовишку, автокран, кран-маніпулятор, автопаливозаправник та інші види навісного обладнання та підйомних механізмів. Покупці нашої компанії – національні державні відомства, силові структури, енергетичні компанії, комунальні підприємства, установи охорони здоров'я, приватні особи та організації.

За минулі 24 роки ми відвантажили більше як 35000 одиниць спецтехніки!

Виробнича база нашого Заводу знаходиться в Україні та розташована у Полтавській та Київській областях. Сучасне виробництво Техкомплект дає змогу виконувати монтаж та переобладнання автотранспорту під різні галузеві рішення. Тут виготовляються власні моделі навісного обладнання (автопаливозаправники, самоскиди, асенізатори, фургони для вахтових автобусів та аварійно-ремонтних автомобілів), ведеться переобладнання автотехніки під спецавтомобілі (машини швидкої медичної допомоги, патрульні, автозаки, інкасаторські, лабораторії та ін.). також монтуються на легковий та комерційний транспорт такі види навісного обладнання, як:

  • Автогідропідіймачі (АГП) європейського та азійського виробництва. Ми віддаємо перевагу роботі з іноземними автовишками, оскільки вони мають легку та надійну конструкцію, а також продумане внутрішнє оснащення вбудованими електронними системами безпеки при роботі з ними. Портфель брендів від Техкомплект пропонує встановлення таких торгових марок, як Comet (Італія), Skyman і Hansin (Південна Корея).
  • Крани-маніпулятори від торгових марок PМ (Італія), XCMG (Китай) та Kanglim (Південна Корея). Великий асортимент цих брендів дає можливість запропонувати сотні варіантів підіймальних механізмів із різними комбінаціями значень максимального вантажного моменту, максимального вильоту та вантажопідйомності стріли.
  • Автобетонозмішувачі IMER (Італія) для транспортування бетону об'ємом від 3 до 15 куб. м, стрічкові конвеєри для бетону та мобільні бетонні заводи IMER.
  • Автобетононасос KCP (Південна Корея), SERMAC (Італія).
  • Бурильні машини Skyman, Kanglim (Південна Корея). 

Виробничо-технічна база Техкомплект дає можливість не тільки виготовляти, а й виконувати повну передпродажну підготовку, сервісне обслуговування, гарантійний та позаплановий ремонт спецтехніки та автовишок. 

коммунтех 2022

Завод Спецтехніки Техкомплект

  • Для відправки кореспонденції: відділення № 284 "Нова Пошта" (Київ, для ТОВ "Техкомплект") або а/с 19, ТОВ "Техкомплект", 03189, Київ

Контактні телефони: 0 800 300 730, +38 067 403 81 25 (viber)

e-mail: info@thk.kiev.ua 
web: www.thk.kiev.ua

Меню

Каталог продукції

Інформація

Зворотній зв`язок

ТОВ Техкомплект, а/с 19, м. Київ, 03189 info@thk.kiev.ua