Спецтехніка DONGFENG

Спецтехніка виробництва Техкомплект на базі китайської вантажної автотехніки Донг Фенг

Виробництво та продаж спеціальної техніки в Україні в компанії «Техкомплект» ведеться з 1998 року. За ці роки Завод спецтехніки Техкомплект опанував випуск та монтаж різних типів кузовних надбудов та підйомних механізмів на будь-які сумісні вантажні шасі, що випускаються в Україні, Білорусі, Італії, Німеччині, Франції, РФ тощо. На початку 2019 року в портфелі вантажних брендів, які Техкомплект застосовує для монтажу, з'явилася і китайська вантажна автотехніка, яка доступна за вартістю та надає оптимальні технічні параметри. Так, поступово почали випускатися автопаливозаправники, самоскиди, автогідропідіймачі, бортові платформи з крано-маніпуляторними установками на базі вантажівок таких торгових марок, як FOTON, JAC, Sinotruk Hohan.

А, починаючи з 2021 року, на виробництві Техкомплект у Полтавській області, як кажуть, «зійшов з конвеєра» перший самоскид із універсальним (тристороннім) розвантаженням на базі вантажного шасі Dongfeng. Україна тепер зможе замовляти фірмові прямобортні самоскильні кузови Техкомплект на базі автомобілів цього відомого у всьому світі вантажного бренду.

Спецтехника на базе Донг Фенг

Спецтехника на базе Донг Фенг купить в Киеве

Переваги спецтехніки на базі Донг Фенг

Станом на сьогодні фірмовий самоскид Техкомплект на базі Донг Фенг демонструє прекрасні показники вантажопідйомності (порівняно з аналогами на базі МАЗ, ГАЗ, IVECO Daily, FOTON, JAC), надаючи можливість перевозити до 6,5 тонн сипучих вантажів, тоді як конкуруючі китайські вантажні бренди можуть надати ресурс лише 4 тонни, а «білоруси» МАЗ-4371/-4381 – 5 та 6 тонн відповідно.

З урахуванням багатого своїми різноманітними технічними характеристиками модельного ряду цієї торгової марки з Китаю, на базі сумісних шасі успішно випускатиметься наступна спецтехніка Dongfeng:

Автогидроподъемник COMET 19 | 2 | 14 HQ на базе Dongfeng DFH 5120B80

Детальніше про бренд Донг Фенг

Завод з виробництва автотехніки Dongfeng Motor Corporation (скорочено її часто називають DFM, а в перекладі з китайської цю назву можна трактувати як «східний вітер») – ця іменита китайська автомобілебудівна компанія відома не тільки у себе на батьківщині, а й у всьому світі вже понад півстоліття! І це не випадково, адже ця виробнича автомобільна корпорація є одним із найбільших китайських автобілебудівників.

Донг Фенг торговая марка

Спецтехника Донг Фенг производство

Для розвитку та завоювання міжнародного ринку компанія DFM об'єднала свої виробничі ресурси з Nissan. Так з'явилося найбільше СП у китайському автопромі – DFM Motor Company Limited (DFL). Китайські вантажні шасі Dongfeng Trucks є окремим підрозділом корпорації DFM, що випускає комерційний транспорт.

Сьогодні торгова марка DFM – це не лише добре відомі українському споживачеві вантажні автомобілі. Автомобілебудівний магнат опанував виробництво всіх видів легкового та комерційного транспорту, запчастин та автомобільного спецобладнання. Головний офіс знаходиться в Шіян (провінція Хубей). Виробничі потужності компанії – це 15 заводів та філій, а також один із найбільших науково-дослідних центрів із власним полігоном. Вже у 2012 році легкова та вантажна техніка Dongfeng з виробництва досягла показника 3 млн автомобілів. Наразі персонал компанії налічує понад 145 тисяч співробітників (у всьому світі). 

Модельний ряд

Меню

Каталог продукції

Інформація

Зворотній зв`язок

ТОВ Техкомплект, а/с 19, м. Київ, 03189 info@thk.kiev.ua