Виробництво спецтехніки на базі Peugeot та Citroen

Легкові та вантажні автомобілі французьких торгових марок Peugeot та Citroen від офіційного представника в Україні, компанії STELLANTIS (раніше - "Пежо-Сітроен Україна"), здобули славу бездоганної автотехніки з чудовими експлуатаційними та сервісними характеристиками.

Производство спецтехники на базе Peugeot

спецтехника Peugeot

Тому українськими покупцями завжди затребувана різногалузева спецтехніка Peugeot та Citroen.:

  • Автомобілі швидкої медичної допомоги – санітарні автомобілі на базі легкових автомобілів та вантажопасажирських автобусів, які використовуються для доставки пацієнтів до медичних установ.
  • Аварійно-ремонтні автомобілі для енергетиків, комунальників, транспортників для оперативного виїзду на місце ліквідації наслідків аварії на віддаленому об'єкті.
  • Мобільні лабораторії.
  • Евакуатори, бортові вантажівки та інші комерційні автомобілі.

Які переваги має спецтехніка на базі Peugeot та Citroen від Техкомплект?

Українське виробничо-комерційне підприємство, Завод спецтехніки Техкомплект, спільно з багаторічним партнером STELLANTIS успішно випускає на власному виробництві в Київській області спецавтомобілі на базі легкових авто, вантажопасажирських автобусів із суцільнометалевим фургоном та середньотоннажних вантажних шасі, які виготовлено під торговими марками французького автопрому Citroen та Peugeot. Основна перевага спецмашин, що замовляються, – інноваційний конструктив, який вичерпує функціонал у поєднанні з доступною для українського споживача вартістю купівлі та обслуговування. Французька автотехніка має відмінні умови заводської гарантії, до того ж Україна може похвалитися добре розвиненою мережею авторизованих сервіс-центрів, що надають послуги з технічного обслуговування та ремонту Сітроен і Пежо всіх модифікацій.

купить Пежо грузовой

Техкомплект - спецтехника на базе Peugeot

Наприклад, якщо замовити та купити Пежо вантажний або аналог від Сітроен для монтажу таких кузовних надбудов, як бортові платформи, евакуаторні платформи, фургони для аварійно-рятувальної машини, то на новий Пежо вантажний ціна буде більшою, ніж вартість використовуваних як базові вантажівки від автопрому пострадянського простору, а функціональне наповнення та безвідмовність в експлуатації – у рази вище. Не варто забувати і про естетику – зовнішній вигляд «французів» завжди по-європейськи бездоганний, вишуканий як француженки, з ергономічного погляду дизайн продуманий до дрібниць.

спецтехника на базе Peugeot и Citroen

Пежо грузовой цена

Окремо слід зазначити профільний напрямок діяльності Техкомплект – виробництво автомобілів швидкої медичної допомоги.

скорая помощь пежо

Наразі виконується серійне виготовлення санітарних автомобілів на базі Пежо та Сітроен з повним оснащенням необхідною медтехнікою (каталки, кардіографи, апарати ШВЛ, тонометри, глюкометри тощо). До того ж французькі автомобільні бренди є пріоритетними під час вибору базового шасі для виготовлення «невідкладної допомоги», будь то легкова машина для роботи сільського фельдшера або ургентних завдань невеликої клініки (так звані малі санітарні автомобілі) або вантажопасажирський автобус з суцільнометалевим фургоном (великі санітарні авто).

Модельный ряд

Меню

Каталог продукції

Інформація

Зворотній зв`язок

ТОВ Техкомплект, а/с 19, м. Київ, 03189 info@thk.kiev.ua