СервісСервісний центр Техкомплект – завжди безвідмовно працюючі автогідропідіймачі і не тільки

Сервісний центр Заводу спецтехніки Техкомплект – це підприємство повного циклу, яке виконує передпродажну підготовку автогідропідіймачів та інших видів спецтехніки, широкий спектр сервісних та ремонтних робіт у рамках гарантійного та післягарантійного обслуговування.

  

Професійно працюємо зі спецтехнікою, яку зробили і продали інші

Крім того, сервіс-центр готовий брати на себе завдання щодо ремонту та обслуговування підйомних механізмів та іншої спецтехніки, яку виготовили та реалізували інші постачальники та імпортери.


    

Ми надаємо послуги по відновленню підйомних механізмів від відомих світових виробників. У разі виникнення несправностей можливий виїзд на майданчик замовника для проведення діагностики та ремонту.

Професійні спеціалісти сервісної служби, які працюють у нашій компанії, пройшли стажування за кордоном, здобувши унікальний досвід на європейських підприємствах, які виготовляють сучасну спецтехніку та підйомні механізми.

  

Техкомплект виконає ВЛАСНИМИ СИЛАМИ для вашої техніки:

Завод спецтехніки Техкомплект також пропонує постачання оригінальних запчастин для автогідропідіймачів європейського виробництва. На всі види ремонтних робіт надається наша заводська гарантія, на оригінальні запчастини гарантія, що використовуються для ремкомплекту – від заводів-постачальників.

сервисное обслуживание автогидроподъемников

Співробітники нашої фірми швидко та якісно відремонтують автогідропідіймачі та іншу спецтехніку незалежно від складності та причини несправності.

телефон сервис-центра

e-mail: service@thk.kiev.ua

ЗАДАТИ ПИТАННЯ, ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ>>

Меню

Каталог продукції

Інформація

Зворотній зв`язок

ТОВ Техкомплект, а/с 19, м. Київ, 03189 info@thk.kiev.ua