ISUZU

Виробництво, спеціалізація та продаж спецавтотехніки на базі ІСУЗУ

Завод спецтехніки Техкомплект має у своєму розпорядженні виробництво № 1 з виготовлення спеціальних автомобілів на базі легкової, вантажопасажирської та вантажної техніки всіх відомих у світі торгових марок, у тому числі, наш завод займається виробництвом та галузевою спеціалізацією автотехніки з Японії – від TM ISUZU.

Спецтехніка ISUZU – основні переваги застосування японської автотехніки в українському бізнесі

Партнерство з відомим японським автомобільним брендом додасть вартості бізнесу у будь-якій галузі економіки України.

Модельний ряд вантажних автомобілів ІСУЗУ представляє моделі та модифікації транспорту з широким вибором вантажопідйомності, характеристик та додаткових опцій. Це вантажівки з вантажопідйомністю 3,2/4,6/6,3 тонн, а також повнопривідні аналоги та великовантажні машини.

спецтехника на базе ISUZU

Де можна замовити та купити спецавтомобілі ІСУЗУ за гарною ціною?

Географія продажів, де може бути замовлена ​​та обслужена нова сучасна спецтехніка ISUZU – Київ та інші українські міста.

Для обслуговування спецавтотехніки на базі ІСУЗУ в Україні є мережа авторизованих дилерів та СТО. Ми отримуємо базові шасі безпосередньо від офіційного українського дистриб'ютора та нашого партнера – компанії "Комтранскомплект". ТОВ "КОМТРАНСЬКОМПЛЕКТ" - офіційний дистриб'ютор комерційного транспорту, запасних частин ІСУЗУ. Компанія забезпечує гарантійне, післягарантійне обслуговування вантажної техніки ІСУЗУ в Україні.

А ще є наші багаторічні партнери, у яких також можна придбати спецавтомобілі нашого виробництва на базі ISUZU – Україна:

  • Міжнародний автомобільний холдинг «Солі-Плюс» (Харків, Полтава)
  • Компанія «Спецтехніка Плюс» (Харків).

купить спецтехнику на базе ISUZU

Використовуємо як базові машини автомобілі ISUZU – спецтехніка преміум-класу на виході

В даний час на базі вантажівок ІСУЗУ збирається такі види фірмових спецавтомобілів Техкомплект, як:

Також наш завод може запропонувати виготовити на базі автомобілів ІСУЗУ автопаливозаправники з вбудованою системою роздачі та обліку палива, самоскиди з тристороннім розвантаженням, бортові платформи власного виробництва з монтажем крано-маніпуляторних установок італійського, китайського та корейського походження (торгові марки PM, Comet, XCMG, Kanglim).

спецтехника ИСУЗУ в Киеве

Вся спеціальна техніка, що випускається Техкомплектом, на автомобілях ІСУЗУ, сертифікується і має весь комплект необхідної дозвільної документації для використання спецавтомобілів у будь-яких галузях української економіки.

Дізнатись вартість спеціальної техніки на базі вантажних шасі ІСУЗУ можна у відділі продажів Техкомплект у Києві (заявки онлайн на сайті заводу, а також багатоканальна телефонна лінія), а також тут можна замовити доставку готових спецавтомобілів на адресу вашого підприємства.

спецтехника ISUZU - КИЕВ, УКРАИНА

спецтехника на базе ISUZU стоимостьспецтехника на базе ISUZU заказать

Модельный ряд

Меню

Каталог продукції

Інформація

Зворотній зв`язок

ТОВ Техкомплект, а/с 19, м. Київ, 03189 info@thk.kiev.ua