Новини

02.12.2022
У СЦ Техкомплект взяли на техобслуговування 34-метровий автогідропідіймач SKYMAN
В сервісний центр "Техкомплект" поступив на чергове сервісне обслуговування південнокорейський автогідропідіймач SKYMAN DS-340 з робочою висотою 34 м на базі МАЗ-4371 "Корнет", який раніше було придбано на нашому заводі.  Зараз ведуться роботи щодо виконання технічного обслуговування автовишки.
Детальніше
01.12.2022
У спеціалізованому журналі вийшов матеріал Техкомплект про фірмові зерновози AGRiLine
У восьмому номері 2022 року журналу «Підйомні споруди. Спеціальна техніка» вийшла стаття від компанії "Техкомплект". На цей раз ми інформуємо читача цього професійного видання про нашу, в умовах воєнного часу, роботу з виготовлення зерновозів (див. стор.4-5 друкованого видання). Дякуємо видавництву за розміщення нашого матеріалу. Завантажити статтю окремо можна за цим посиланням (друкується з дозволу редакції журналу). Підписатися на журнал можна тут>>
Детальніше
25.11.2022
Виконано капітальний ремонт вантажного шасі МАЗ
Історія про білоруський МАЗ в Україні з щасливим фіналом: в сервісний центр ТЕХКОМПЛЕКТ надійшов МАЗ, що понад 12 років не використовувався, так як був взагалі не на ходу. В машині не працювали гідравліка, пневматика, системи охолодження, опалення та паливна. А також повністю відмовили колеса. Завдяки вправним діям працівників СЦ "Техкомплект" старе вантажне шасі МАЗ вже відновлено повністю, і за тиждень машина з новою надбудовою власного виробництва Техкомплект поїде до місця свого нового призначення.
Детальніше
« 1 2 3 172 173 174 »
Меню

Каталог продукції

Інформація

Зворотній зв`язок

ТОВ Техкомплект, а/с 19, м. Київ, 03189 info@thk.kiev.ua