Купити спецтехніку на MAN

Спецтехніка на базі MAN — виробництво та продаж у Техкомплект

Виробництво в Україні та продаж спецтехніки в Києві на базі німецьких вантажних шасі MAN вже кілька років успішно виконується на Заводе спецтехніки Техкомплект: тут можна замовити та купити будь-яку спеціальну техніку «під ключ» за доступною ціною. Основна перевага застосування німецького вантажного бренду - спеціальна техніка MAN має чудові експлуатаційні характеристики, а також відома через свій бездоганний сервіс та прекрасні умови щодо його прийнятної вартості та стислих термінів виконання, незалежно від місця розташування автомобіля, що потребує обслуговування або ремонту.

продажа спецтехники в Киеве

техника MAN

Основними замовниками таких спецавтомобілів є енергетичні компанії, великі аграрні холдинги та дорожньо-будівельні підприємства.

Потрібна надійна спецтехніка? Україна обирає МАН

На базі шасі від німецького вантажного бренду в Техкомплекті випускають:

  • Автопаливозаправники - бензовози із вбудованою системою подачі та обліку палива. На базі шасі TGM 13.250 4x4 BB/TGM 18.250 4X2 BL для агропідприємств і компаній, що займаються будівництвом доріг, пропонуються двосекційні 7/11-кубові автоцистерни «валіза», що перевозять світлі нафтопродукти (бензин, дизпаливо, гас, а також доставка інших видів ПММ із щільністю до 860 кг/м3). Виробництво цистерн здійснюється у Полтавській області. Можливо виготовити автоцистерни з об'ємом 4-20 кубометрів та встановити на інші сумісні моделі німецьких вантажних шасі.
  • Вахтові автобуси та мобільні житлові комплекси для організації доставки персоналу та обладнання на віддалені від місця проживання робочі об'єкти. На власному виробництві в Київській області виготовляємо фургони з пасажирським та вантажним відсіками, оснащуємо вахтівку пасажирськими сидіннями, підвісними спальними полицями, меблями, умивальниками, системами вентиляції, кондиціювання, опалення, переговорними пристроями, нішами для інструментів та обладнання тощо. Конфігурація фургонів залежить від галузевого призначення: пропонуємо та робимо типові проекти, а також виготовляємо фургони за індивідуальними проектами, які розробляє наш конструкторський відділ відповідно до особливої специфіки бізнесу покупця.
  • Спецтехніка МАН відмінно підходить для автодорожнього сервісу та будівельних компаній. Виготовляємо бортові платформи з відкидними алюмінієвими або сталевими бортами, монтуємо крани-маніпулятори PM (Італія) або за бажанням клієнта, - крано-маніпуляторні установки від інших виробників, а також пропонуємо та встановлюємо різне спеціалізоване обладнання. 

Як базові машини від німецького вантажного бренду використовуються потужні великовантажні шасі з моноприводом, а також широко застосовуються повнопривідні моделі, якщо покупцеві потрібна нова безвідмовна спецтехніка MAN для роботи на трасах з поганою прохідністю.

Спецтехника МАН

спецтехника MAN

Довідка про бренд:

Історія створення від невеликого складального виробництва до найбільшого виробника комерційного транспорту та пасажирської техніки німецького концерну MAN Truck & Bus AG, веде свій шлях ще з середини 18 століття: тоді в Німеччині з'явився металургійний завод St. Antony – перша компанія важкої промисловості в Оберхаузені (біля Рура). На початку 19 століття відбулося об'єднання трьох заводів — вищезгаданого Святого Антонія, Gute Hoffnung та Neue Essen. І лише в 1915 р. світ дізнався про першу вантажівку MAN Saurer з вантажопідйомністю 2,5 тонни, а в 1924 р. німецький вантажний бренд презентува 1-у у світі вантажівку з дизельним мотором прямого впорскування і новий автобус на низькорамному спецшасі.

Модельний ряд

Меню

Каталог продукції

Інформація

Зворотній зв`язок

ТОВ Техкомплект, а/с 19, м. Київ, 03189 info@thk.kiev.ua