Автобетонозмішувачі IMER: вибір безвідмовного шасі та автономного двигуна

Що таке автобетономішалка в Україні чи будь-якій іншій країні? Це автомобіль, в якому перевозять бетон, постійно перемішуючи його, щоб бетонна суміш не застигла і залишилася якісною, придатною для фіксації цегляної кладки на будівництві чи для створення або ремонту транспортної магістралі, мосту, нового автобану. Такий спеціальний автомобіль для перевезення бетону часто називають автоміксер, міксер або правильно за паспортом – автобетонозмішувач.

автобетоносмеситель imer

Автобетонозмішувачі різних торгових марок на українських дорогах можна побачити досить часто, вони тримають свій шлях із заводу на будівництво та назад. Для тих, кому потрібна така автоспецтехніка для бізнесу, важливо врахувати при виборі моделі бетонозмішувача та базового шасі багато нюансів, інакше готовий спеціальний автомобіль із перевезення бетону може підвести у відповідальний момент. Давайте разом розберемося, що найчастіше спричиняє те, що будівельники на об'єкті не отримали бетон вчасно або їм його привезли в непридатному для використання стані.

Найчастіша причина, чому бетон не доїхав на будівництво

Така спецтехніка має бути настільки надійна, щоб довезти бетон не застиглим, більше того, в ідеально однорідному стані.

автомиксер imer на базе mercedes

Навіть ті, хто далекий від світу спецтехніки, часто помічав, що автобетонозмішувачі під час руху обертають барабан, якщо там усередині знаходиться бетонна суміш. Тим, кому знадобиться автобетонозмішувач для будівельних робіт в Україні, повинні шукати модель, яка оснащена не тільки високотехнологічним та конструктивно бездоганним змішувальним барабаном для безперебійного перемішування бетонної суміші під час руху, але й сам автомобіль має бути безвідмовним при транспортуванні бетону від місця завантаження (на заводі ) до місця вивантаження. Найбільша і найчастіше зустрічається проблема, коли базове вантажне шасі, що вийшло з ладу з якоїсь причини, зупиняється посеред дороги, а в тому випадку, коли змішувальний барабан обертається завдяки двигуну машини, а не за допомогою «автономки», при «заглохлому» моторі припиняє обертатися барабан і бетонна суміш усередині застигає. У такій ситуації вміст барабана вже не придатний для використання надалі, а сам барабан і лопаті всередині нього очистити від застиглого бетону буде дуже важко.

Уникнути такої ситуації можна двома способами:

  1. Як базове шасі використовувати надійні європейські шасі від відомих вантажних брендів. Такі вантажівки славляться своєю безвідмовністю на дорогах, і ймовірність того, що така машина заглухне і виведе з ладу змішувальний барабан міксера, тим самим зіпсувавши бетон, дуже мала. Але використання «крутого» шасі – не 100% гарантія того, що автоміксер завжди буде в робочому стані.
  2. Поломки іномарок все-таки іноді трапляються, тому більш надійний спосіб зберегти бетонну суміш навіть при вантажному шасі, що поламався, – це встановити для обертання барабана автономний двигун. Таким чином, якщо привід автомобіля буде зупинений, автономний привід продовжить обертання барабана і збереже бетон в рідкому стані, що не застиг. Якщо ж як базові використовуються шасі українського автопрому КрАЗ або виготовлені в Білорусі МАЗ або Росії ГАЗ, КамАЗ, УРАЛ та ін., то встановлення автономного двигуна для барабана міксера є обов'язковим!

У разі вибору так званих вітчизняних брендів доведеться купити додатково: 

  • автономний двигун N45MNSX 66kW (для автоміксерів IMER 6–7 м3)
  • автономний двигун N45MNTX 93kW (для моделей автоміксерів IMER від 8 м3 та вище).

Надійна автобетономішалка – купити таку можна в Техкомплект

Звоните для консультации - Завод спецтехники Техкомплект

Якісні та надійні автобетонозмішувачі за демократичними цінами – де знайти такі? Звернувшись на Завод спецтехніки Техкомплект, ви можете замовити доступний та привабливий за вартістю італійський автобетонозмішувач IMER з монтажем на вантажні шасі IVECO, RENAULT, MAN, MERCEDES, SCANIA, DAF, а також МАЗ, КрАЗ, КамАЗ та ін. Змішувальні барабани IMER розраховані на транспортування за раз від 3 до 15 кубометрів бетонної суміші.

Стоимость автобетономешалки IMER

Нещодавно у Києві пройшла автодорожня виставка «Автодорекспо 2019», на якій вперше було показано автоміксера IMER з об'ємом барабана 10 кубометрів.

автомиксер imer на автодорэкспо 2019

Як базове вантажне шасі для цієї моделі використовували італійську вантажівку IVECO Trakker AD410T41B. Раніше аналогічні автобетонозмішувачі вже успішно встановили на Renault К (об'єм барабана 10 м3) та MERCEDES Benz AROCS 3242 (об'єм барабана 9 м3).

автобетономешалка renault Автобетономешалка mercedes

Меню

Каталог продукції

Інформація

Зворотній зв`язок

ТОВ Техкомплект, а/с 19, м. Київ, 03189 info@thk.kiev.ua