Італійські автогідропідйомники COMET – завжди на висоті!

Спецтехніка COMET з Італії від офіційного дилера в Україні

Підйомні механізми з Італії, будь то автогідропідйомники або крано-маніпуляторні установки - це спеціальна техніка преміум-класу, яка дозволить бути вашому бізнесу завжди на висоті! Особливо, якщо предметом вашого замовлення стануть нові сучасні автовишки, крани-манипулятори та інша підйомна спецтехніка COMET / Комет.

автовышка comet

Детальніше про бренд COMET

Італійська корпорація CO.ME.T. Officine має вже більш ніж 60-річний досвід виробництва таких підйомних механізмів, як телескопічні та комбіновані автогідропідіймачі COMET на вантажних шасі, причепах, тракторах, а також у всьому світі потрібні крано-маніпуляторні установки від торгової марки Комет.

З'явилася компанія CO.ME.T. Officine у ​​1960 р. та вперше в Європі представила концепцію створення автогідропідіймачів, які дозволили безпечно та ефективно доставляти персонал на велику висоту.

За шість десятків успішної діяльності бренд Комет вже став глобальним і накопичив у своєму послужному списку безліч унікальних патентів, серед яких хочеться особливо виділити одну з головних конкурентних переваг цієї торгової марки з Італії - інноваційну систему NO-DRIP з надлишковим тиском.

краны манипуляторы comet продажа украина

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОДУКЦІЇ ВІД TM COMET:

Автогідропідіймачі Comet | Крани-манипулятори Comet

Автогидроподъемники прямой контакт с менеджером

Потрібна нова італійська спецтехніка? Україна обирає співпрацю з Техкомплект

Продаж спецтехніки в Києві від торгової марки Комет здійснюється на ексклюзивних умовах компанією "Техкомплект" (завод - офіційний український дилер італійського бренду підйомних механізмів). Наш завод пропонує найкращі умови щодо вартості для українських приватних та державних підприємств (основні споживачі продукції Комет – енергетики, комунальники, транспортні та будівельні компанії, рекламні агенції). На власному виробництві у Полтавській області, якщо ви захочете купити автогідропідіймач або новий кран маніпулятор Комет, для вас виконають такі роботи:

  • Крупновузлове складання телескопічного або комбінованого автогідропідіймача, крано-маніпуляторної установки з шарнірною Z-подібною стрілою. Завод спецтехніки Техкомплект пропонує для встановлення на вантажні шасі телескопічні та комбіновані автопідіймачі Комет з робочою висотою від 14 до 31 м. Також у компанії «Техкомплект» можна замовити та купити нові причіпні автовишки XTrailer з робочою висотою 12 або 14 м. Якщо вам потрібно замовити кран-маніпулятор Комет, ви можете вибрати КМУ, відповідну за ціною, яка, в свою чергу, залежить від таких характеристик, як вантажний момент, вантажопідйомність на мінімальному вильоті, максимальний виліт. В асортименті Комет – шарнірні крани-маніпулятори Comet Cranes XC з вантажним моментом від 2,2 тм до 34,3 тм, горизонтальний виліт стріли 2,98-21,1 м. Кран маніпулятор Комет, залежно від серії та моделі у серії КМУ, розрахований на вантажопідйомність у діапазоні 0,66-11,7 т.
  • Виготовлення зварної рами для встановлення підйомного механізму, нарощування бортів на платформі.

завод comet италия

ВІДЕО: Підйомна спецтехніка COMET / Комет

Модельный ряд

Меню

Каталог продукції

Інформація

Зворотній зв`язок

ТОВ Техкомплект, а/с 19, м. Київ, 03189 info@thk.kiev.ua