Середньотоннажні та вантажні шасі Hyundai в Україні

Автомобілі Хюндай для галузевої спеціалізації та встановлення навісного обладнання та підйомних механізмів

Якщо вам потрібна якісна та з бездоганними експлуатаційними та сервісними характеристиками новая спецтехніка, Hyundai, відомий автомобільний бренд з Південної Кореї зможе запропонувати багато сумісних моделей легкових автомобілів, вантажопасажирських автобусів та вантажних шасі, які можна використовувати як базовий автотранспорт.

спецтехника на базе Hyundai

Довідка про бренд

Південнокорейський завод є найбільшим автомобілебудівником і за кількістю автомобілів, що випускаються - № 4 у всьому світі. Головний офіс компанії розташований у південнокорейській столиці (м. Сеул). Автомобілебудівник з 2000 року є частиною однойменного конгломерату Hyundai Motor Group.

спецтехника HyundaiУ перекладі з корейської назва бренду означає «сучасність», що одразу говорить про ідеологію бренду як творця сучасної автотехніки з багатим модельним рядом і конкурентними перевагами. В асортименті, який пропонується корейським брендом Хюндай (Хенде), є легкові, вантажопасажирські та комерційні вантажні автомобілі, що дозволяє використовувати їх як базові для галузевої спеціалізації та монтажу підйомних механізмів та навісного обладнання.

Де придбати спецтехніку Hyundai в Україні?

Якщо ваш вибір – корейські автомобілі Hyundai, спецтехніка на базі нових вантажних шасі та галузева спеціалізація легкових автомобілів та вантажопасажирських автобусів із суцільнометалевими фургонами може бути замовлена у виробничо-комерційній компанії Техкомплект:

  • Галузева спеціалізація легкових та вантажопасажирських автомобілів Хюндай виконується на виробничій базі Техкомплект у Київській області. Ви можете придбати автомобілі швидкої допомоги, патрульні автомобілі, аварійно-ремонтні майстерні, мобільні лабораторії. Тут же на базі вантажних шасі можна замовити бортові платформи, фургони для вахтових автобусів і аварійно-ремонтних автомобілів. На цьому виробничому майданчику вся спецтехніка, що виготовляється на базі Hyundai, проходить передпродажну підготовку.
  • Крупновузлове складання автогідропідіймачів Comet (Італія), Hansin і Skyman (Південна Корея), крано-маніпуляторних установок PM і Comet (Італія), XCMG (Китай), Kanglim (Південна Корея) з подальшою установкою на середньотоннажні вантажні шасі у Полтавській області. Тут виконують виробництво автоцистерн для доставки світлих нафтопродуктів, самоскидів з універсальним розвантаженням, евакуаторів (автовозів) та інших видів спецавтомобілів.

купить спецтехнику на базе HyundaiМісце розташування офісу продажів Техкомплект, де може бути придбана на базі автомобілів Хюндай різнопланова спецтехніка – Київ. Дізнатися актуальні ціни на спеціальну техніку з урахуванням вартості корейських автомобілів можна за багатоканальною телефонною лінією або залишити онлайн-заявку на сайті заводу. В даний час підприємство нарощує обороти застосування корейських автомобілів як базові та розглядає всі варіанти співпраці з прямими постачальниками техніки Хюндай в Україну.

заказать спецтехнику на базе Hyundai

Модельный ряд

Меню

Каталог продукції

Інформація

Зворотній зв`язок

ТОВ Техкомплект, а/с 19, м. Київ, 03189 info@thk.kiev.ua