Спецтехніка FOTON

Починаючи з 2020 року, Завод спецтехники в Києві - Техкомплект використовує для монтажу автоцистерн, самоскидів, нарощування бортів, установки кранів-маніпуляторів та інших кузовних надбудов китайські вантажівки FOTON. На виробництві заводу в Україні вже успішно освоєно процес виготовлення самоскидів 4 т та автопаливозаправників 5 куб.м на базі цього відомого вантажного бренду з Азії. 

Спецтехника FOTON

Спецтехника ФОТОН

FOTON – авто з Китаю. Довідка про бренд

Beiqi Foton Motor Co., Ltd (на ринку з 1996 року головний офіс знаходиться в Пекіні) - китайська автомобільна компанія, завдяки діяльності якої можна купити ФОТОН у вигляді вантажної, пасажирської та сільськогосподарської техніки. Також налагоджено випуск спортивних авто. ФОТОН у 2015 році посів 4-е місце в автоіндустрії Китаю і завдяки високій оцінці покупцями переваг запропонованої техніки отримав лідерство в сегменті виробництва комерційних автомобілів.

За показниками виробництва та продажів китайський вантажний бренд займає лідируючі позиції на ринку виготовлення комерційного транспорту, наразі власні активи становлять:

  • Статутний капітал у розмірі 4,77 млрд. доларів
  • Персонал 40 тис. осіб
  • Вартість бренду оцінюється в 13,04 млрд. доларів.

В даний час ФОТОН, авто якого представлені багатим асортиментом типів та моделей комерційного транспорту, набув статусу одного з найбільших виробників автотехніки. Обсяги випуску та реалізації складає 8 млн одиниць автотранспорту. Спільно з Daimler та Cummins бренд заснував спільні виробничі компанії.

Спецтехника ФОТОН купить в Киеве

Заказать спецтехнику ФОТОН в Киеве

Інноваційні розробки та дослідження щодо покращення конструктивних особливостей, експлуатаційних та сервісних характеристик автотехніки функціонують у таких країнах, як Німеччина, Японія, Тайвань. Двадцять чотири заводи китайського вантажного бренду, що вже став глобальним, успішно працюють у різних регіонах. Серед країн, в яких представлена різноманітна авто- та спецтехніка на базі FOTON, - Україна.

Спецтехніка на базі ФОТОН – Україна вибирає китайське шасі для монтажу автоцистерн та самоскидних кузовів

Завдяки лояльній ціновій політиці на вантажну техніку від цього азіатського бренду вартість готової спецтехніки займає чудову конкурентну позицію в порівнянні з аналогами на шасі від таких брендів, як ГАЗ, МАЗ, JAC, IVECO. Звернувшись на Завод спецтехніки Техкомплект, ви можете замовити спеціальні автомобілі для доставки світлих нафтопродуктів або сипучих вантажів, обравши як базові шасі саме китайські вантажівки від Beiqi Foton Motor Co., Ltd.

Як базові шасі використовується серія середньотоннажних вантажних шасі FOTON Aumark - сімейство легких та середніх вантажівок c GVW 3-14 т:

  • на базі Aumark С 8515 (4х2) збираються автопаливозаправники 5 куб.м
  • на базі Aumark S BJ1088VEJEA-F2 випускають самоскиди 4 тонни з універсальним розвантаженням (об'єм кузова 8 куб.м, допустима в/п – до 4,5 т).

З питань купівлі автопаливозаправників, самоскидівбортових автомобілів та іншої спецтехніки звертайтесь в офіс продажу Техкомплект у Києві.

Модельний ряд

Меню

Каталог продукції

Інформація

Зворотній зв`язок

ТОВ Техкомплект, а/с 19, м. Київ, 03189 info@thk.kiev.ua