Спецтехніка JAC

Виготовлення спеціальної техніки на шасі JAC

Нові автопаливозаправники та самоскиди на базі вантажних шасі JAC – спецтехніка нового покоління від Техкомплект, що застосовується в компаніях агропромислового комплексу та дорожнього будівництва.

Вам потрібна недорога та спецтехніка – Україна обирає китайський вантажний бренд

JAC Motors (Anhui Jianghuai Automobile Co., Ltd, на ринку з 1999 р.) - китайська автомобільна компанія, що випускає легкові автомобілі, комерційний транспорт, пасажирську техніку, навантажувачі, гідравлічні візки і навіть побутову електроніку. Сьогодні це сучасне підприємство, яке входить до п'ятірки найбільших автомобільних заводів Китаю, самостійно випускає основні вузли та компоненти для своїх вантажних авто. Виробничий ресурс автомобільного бренду – понад 500 тисяч авто/рік.

JAC – спецтехника

Чому ми співпрацюємо з цією торговою маркою? По-перше, якщо замовляється спецтехніка JAC, ціна готового спецавтомобіля, будь то автопаливозаправник 5/8 м3 або самоскид 4 т, перебуватиме в середньому ціновому діапазоні між найбюджетнішими російськими вантажівками ГАЗ (Бєлава) і потужнішими за своїми ресурсами білоруськими МАЗами. І, звичайно ж, машина на китайському шасі буде нижчою за вартістю, ніж аналог, встановлений на будь-яке європейське шасі. 

По-друге, виробництво та продаж спецтехніки у Києві на базі нових вантажних шасі з Китаю виконується заводом Техкомплект за сприяння надійного партнера, офіційного постачальника оригінальних китайських шасі в Україну. Ми завжди можемо розраховувати на оперативну доставку нових вантажівок, технічні характеристики яких підходять для монтажу надбудов нашого власного виробництва:

  • Автоцистерни для паливозаправників з вбудованою системою роздачі та обліку світлих нафтопродуктів, що перевозяться, із щільністю до 860 кг/м3 (рекомендовані моделі базових вантажних шасі: N82 – для цистерн 5 куб.м, N120 – для цистерн 8 куб.м).
  • Самоскидні кузови, що розвантажуються на три сторони (рекомендовані моделі базових вантажних шасі: N82 – для самоскидів 4 т, кузов 800 мм – 5,9 куб.м, при додаванні надставних бортів самоскид зможе перевозити до 10 кубометрів сипучих вантажів).
  • Різноманітні бортові платформи із крано-маніпуляторними установками. Пропонуємо для монтажу два типи кранів-маніпуляторів: шарнірні з Італії (торгова марка PM, Comet) та тросові з Південної Кореї та Китаю (торгова марка KANGLIM, XCMG).
  • Також виконується великовузлове складання автогідропідіймачів та монтаж на шасі, а також виробляється будь-яка спеціальна техніка з необхідним для покупця функціоналом. 


спецтехника JAC цена

Якщо вас цікавить спецтехніка JAC, купити її можна, звернувшись до відділу продажу Техкомплект. Ви отримаєте всі необхідні рекомендації та детальну консультацію щодо вартості готового спецавтомобіля. Вся спеціальна техніка, що випускається Техкомплектом (автопаливозаправники, самоскиди, автогідропідйомники, бортові платформи та інше) сертифіковано та продається з повним пакетом дозвільної документації, які отримано в українських нотифікаційних органах.

топливозаправщик jac 8 м3

Модельний ряд

Меню

Каталог продукції

Інформація

Зворотній зв`язок

ТОВ Техкомплект, а/с 19, м. Київ, 03189 info@thk.kiev.ua