Спецтехніка IVECO

Виробництво та продаж в Україні спеціальної техніки на базі ІВЕКО

Українським Заводом спецтехніки Техкомплект понад 20 років тому організовано локальне виробництво спеціалізованих автомобілів у Полтавській та Київській області.

СПЕЦТЕХНИКА IVECO

В тому числі, тут активно виготовляється і нова спецтехніка IVECO на базі середньотоннажних і великовантажних італійських вантажних шасі Daily, Eurocargo, Trakker, а також тягачів сідельних Stralis:

  • Повний цикл виробництва кузовних надбудов (самоскиди з тристороннім розвантаженням, платформи з відкидними бортами, цистерни для автопаливозаправниківвахтові та аварійно-ремонтні фургони, евакуатори) з наступним монтажем на сумісні шасі ІВЕКО, МАН, МАЗ, ГАЗ, Пежо, Сітроен та інших торгових марок.
  • Крупновузлове складання навісного обладнання та підйомних механізмів (автобетонозмішувачі, автогідропідіймачі, крани-манипуляторибурокрани тощо). Зібрані надбудови та підйомні механізми встановлюються на нові оригінальні італійські шасі ІВЕКО, які отримує наш завод від українського офіційного дилера. А також на власному виробництві Техкомплект можна проводити монтаж спеціальної техніки та підйомних механізмів на нові або вживані давальницькі шасі або сідельні тягачі (надані покупцем). 

IVECO спецтехника

За підсумками 2020 року на базі італійських вантажівок зроблено 35% усієї техніки, виготовленої на заводі Техкомплект. Порівняно з 2019 роком, у 2020-му році на базі ІВЕКО у Техкомплекту зріс на 76% продаж спецтехніки в Києві та інших регіонах. 

За підсумками 2021 року на базі італійських вантажівок зроблено 23% усієї техніки, виготовленої на заводі Техкомплект. Порівняно з 2020 роком, у 2021-му році на базі ІВЕКО у Техкомплект зріс на 19% продаж спецтехніки в Києві та інших регіонах.

Потрібна доступна за вартістю та безвідмовна у роботі європейська спецтехніка? Україна робить ставку на італійські шасі

Незалежно від того, яка вами  обирається за функціональним типом спецтехніка IVECO, ціна на нові італійські базові вантажні шасі перебуватиме в середньому ціновому діапазоні між західноєвропейськими аналогами, що володіють вищою вартістю, і дешевшими російськими, білоруськими та китайськими вантажівками. Покупцеві спеціальної техніки потрібно приймати компромісне рішення: заощадити не тільки на ціні, а й на якості транспортного засобу, взявши як базове шасі неєвропейську машину, або замовити спеціальну техніку на базі італійського шасі та отримати найдешевший європейський автомобіль із чудовими в експлуатації та обслуговуванні показниками, такими ж бездоганними, як пропонують у своїх машинах зі схожими технічними характеристиками імениті вантажні бренди MAN, SCANIA, VOLVO, MERCEDES.

спецтехника IVECO цена

спецтехника ИВЕКО

Крім того, до переваг машин італійського вантажного бренду варто віднести різноманітність модельного ряду за такими характеристиками, важливими для забудови спеціальної техніки, як:

  • Колісна формула (монопривід або повний привід для поганих доріг)
  • Міжколісна база (короткобазне або довгобазне шасі)
  • Повна маса GVW (у тому числі, важливе значення вантажопідйомності шасі, що визначає максимальний потенціал спецвантажівки, що виготовляється)
  • Тип кабіни (стандартна «денна» 2+1 або дворядна, розрахована на перевезення бригади з більш ніж двох працівників). 

ИВЕКО спецтехника

спецтехника ИВЕКО в Украине

Спеціальна техніка ІВЕКО, що купується, успішно застосовується в приватному і державному секторах, особливо, популярна серед енергетиків, комунальників і автодорожників. Власний сервісний центр спецтехніки Техкомплект дає змогу професійно та оперативно проводити гарантійне та післягарантійне обслуговування та ремонт спеціалізованих автомобілів.

Модельний ряд

Меню

Каталог продукції

Інформація

Зворотній зв`язок

ТОВ Техкомплект, а/с 19, м. Київ, 03189 info@thk.kiev.ua