Спецтехніка FORD

Виготовлення спеціальної техніки на базі автомобілів FORD

Виробничо-комерційна компанія «Техкомплект» вже багато років співпрацює з прямими постачальниками легкової та вантажно-пасажирської автотехніки, що випускається під торговою маркою ФОРД. На базі цієї відомої американської торгової марки нашим заводом виготовляється різнопланова спецтехніка: лабораторії, аварійно-рятувальні машини, бортові платформи. Починаючи з 2020 року, Завод Техкомплект прийняв у свою дилерську мережу постачальників базової техніки українського дистриб'ютора вантажної автотехніки FORD Trucks.

спецтехніка на базі FORD

замовити спецтехніку на базі FORD

Вантажний ФОРД – що відомо про цю торгову марку?

Автомобільна торгова марка FORD Trucks представлена в Україні з 2007 року, хоча цей вантажний бренд став відомий ще в 1908 році як постачальник випереджаючих свій час і водночас недорогих вантажних автомобілів з відмінною експлуатаційною та сервісною репутацією. У наші дні про ФОРД Тракс рідко говорять як про турецьку вантажну техніку, бренд вже став глобальним і має розвинену авторизовану сервісну мережу по всьому світу. В Україні на вантажних ФОРДах можна побачити безліч комунальної та шляхобудівної техніки.

Бажаєте купити спецтехніку? FORD Trucks готовий запропонувати чудовий широкий асортимент вантажних шасі

Якщо у вас у планах закупівель нова сучасна спецтехніка, FORD легковий, вантажопасажирський та вантажний готові запропонувати чудовий модельний ряд автотехніки, яка може бути використана як базовий транспорт:

  • Під галузеву спеціалізацію (аварійно-ремонтні автомобілі, мобільні лабораторії, автозаки, автомобілі швидкої медичної допомоги тощо) – легкові автомобілі (седани, універсали, мінівени) та вантажопасажирські автобуси з суцільнометалевим фургоном.
  • Для монтажу підіймальних механізмів (автовишки з Італії та Південної Кореї, італійські та китайські крани-маніпулятори) або кузовних надбудов (бензовози для доставки світлих нафтопродуктів із вбудованими системами роздачі та обліку палива, самоскиди, зерновози, вантажівки з відкритою або тентованою бортовою платформою, авто) або евакуаторні платформи, фургони аварійно-ремонтних майстерень, вахтових автобусів тощо) – середньотоннажні вантажні шасі-кабіна FORD Transit та великовантажні вантажні шасі FORD Trucks.

спецтехніка FORD купити

спецтехніка FORD ціна в Україні

Як замовити спеціальну техніку на базі автомобілів ФОРД?

Фірмова спецтехніка на базі FORD може бути замовлена у відділі продажів у Києві або онлайн на сайті заводу. Один дзвінок по багатоканальній телефонній лінії або онлайн-заявка в інтернет-магазині Техкомплекту, і у вас буде повна інформація за цінами, технічними характеристиками і конкурентними перевагами обраних моделей, будь то АГП на шасі 1833DC або бензовоз з цистерною 11 кубометрів на цьому ж базовій вантажівці.

спецтехніка FORD вартість

спецтехніка FORD в Україні

Також вам докладно розкажуть про вартість галузевої спеціалізації легкової та вантажно-пасажирської автотехніки ФОРД. У портфоліо заводу багато виконаних проектів зі створення аварійно-ремонтних майстерень та мобільних лабораторій на базі американської автомобільної торгової марки.

Менеджери відділу продажів зможуть надати інформацію, де вже експлуатується спеціальна техніка ФОРД, відгуки від комунальників та будівельників доріг – найпозитивніші. Базове шасі гарантує безвідмовну роботу та низький відсоток виникнення необхідності проведення ремонтних робіт, а це важливо для службової спеціальної техніки, яка обслуговує інженерні мережі, об'єкти ЖКГ, автомобільні дороги або залізниці.

Як базова може бути використана не тільки нова автотехніка ФОРД, завод готовий розглядати як базу сумісні машини з пробігом, що мають добрий технічний стан.

Модельный ряд

Меню

Каталог продукції

Інформація

Зворотній зв`язок

ТОВ Техкомплект, а/с 19, м. Київ, 03189 info@thk.kiev.ua