XCMG

Продаж автокранів та кранів маніпуляторів XCMG

Компанія Техкомплект пропонує купити автокран чи кран-маніпулятор XCMG. Ця спецтехніка застосовується для виконання вантажно-розвантажувальних робіт та доставки вантажів на висоту. Китайський бренд кранової та крано-маніпуляторної техніки добре відомий у всьому світі і вже давно став глобальним.

Спецтехника XCMGЯкщо автокрани цього бренду пропонуються багатьма українськими продавцями спеціальної техніки кранової, то така спецтехніка XCMG, як тросові крани-маніпулятори з телескопічними стрілами L-подібного типу, раніше у вигляді прямих поставок з Китаю в Україну не надходила. Наразі можливість користуватися перевагами китайських підйомних механізмів з'явилася і в українських бізнесменів.

ПРЕЗЕНТАЦИЯ АВТОКРАНІВ XCMGКРАНІВ-МАНІПУЛЯТОРІВ XCMG

Довідка про бренд

Китайський концерн Xuzhou Construction Machinery Group In. - це один із найбільших виробників та розробників сучасної будівельної спеціальної техніки.

купить спецтехнику XCMG

Спецтехніка на базі XCMG – це:

  • Підйомні механізми, для створення яких застосовані новітні надтехнології
  • Лідер у прийнятті найсучасніших рішень для розвитку свого виробництва
  • Лідер серед конкуруючих світових компаній, що випускають аналогічну будівельну спеціальну техніку
  • У ресурсі концерну власний НДІ з кадровим складом понад 300 кваліфікованих інженерів.

Концерн Xuzhou Construction Machinery Group In. - це велике підприємство, що має накопичений протягом довгих років професійний досвід. Наявність власних передових напрацювань щодо випуску крано-маніпуляторних та кранових установок дає змогу концерну постійно очолювати список лідерів серед конкуруючих світових компаній. Для своїх покупців у всьому світі, в тому числі в Україні, бренд з Китаю виготовляє та продає нові інноваційні автокрани та крани-маніпулятори, які доповнюються пакетом дозвільної документації, необхідної для реєстрації спеціальної техніки та введення її в експлуатацію.

Спецтехника XCMG - цена в Украине

Продаж для українських клієнтів

При виборі автокрана або крана-маніпулятора, який ви вирішили придбати, вам потрібно врахувати основні ключові характеристики, які спільні для обох видів підйомних механізмів:

  • Максимальний вантажний момент (ще його називають максимальний момент перекидання). Це головна характеристика, якою вибирають крани-маніпулятори.
  • Вантажопідйомність на мінімальному вильоті стріли (ця ключова характеристика, яка є головною для автокранів).
  • Максимальний горизонтальний виліт стрілии.
  • Кількість секцій у стрілі.

Компанія, в якій можна замовити та купити спецтехніку XCMG, - Завод спецтехніки Техкомплект. Відвідавши онлайн-каталог заводу, можна залишити заявку або зателефонувати, щоб дізнатися про ціну кранової або крано-маніпуляторної установки, а також повну вартість виготовлення спецавтомобіля, доповненого крано-маніпулятором за кабіною або кузовом.

Нині в онлайн-каталозі представлені автокрани з вантажопідйомністю від 25 до 100 тонн, які встановлені на спецшасі, а також крано-маніпуляторні установки, що мають максимальний вантажний момент від 6,72 до 52 тм.

цена спецтехнику XCMG в Украине

Модельний ряд

Меню

Каталог продукції

Інформація

Зворотній зв`язок

ТОВ Техкомплект, а/с 19, м. Київ, 03189 info@thk.kiev.ua