Спецтехніка Citroen (Сітроен)

Нові Citroen та Peugeot для створення спецавтомобілів українського виробництва

Нашою виробничо-комерційною компанією, Заводом спецтехніки Техкомплект, у тісній багаторічній співпраці з офіційним постачальником нової французької автотехніки в Україну, концерном Stellantis, випускається різногалузева спецтехніка на базі Citroen або Peugeot.

спецтехника Citroen цена

спецтехника Citroen стоимость в Киеве

Основні переваги спеціальної техніки на базі автомобілів французького походження – доступна вартість у поєднанні з бездоганними технічними характеристиками:

  • Простота експлуатації.
  • Витривалість на українських дорогах – особливо якщо вибір базового автомобіля – це повнопривідна версія 4х4.
  • Ергономічний дизайн – вам пропонуються справжні європейці з Франції, в яких розташування всіх функціональних елементів продумано до дрібниць.
  • Швидка адаптація під специфіку галузі, де планується використовувати зроблений спеціалізований автомобіль.
  • Оперативний та доступний сервіс.

Де виготовляють та продають спеціальну техніку на базі Сітроен та Пежо?

Основне виробництво, де випускаються різноманітні спецавтомобілі на базі французької автотехніки, знаходиться у Київській області (Макарівський район, Калинівка).

Звернувшись до відділу продажів заводу Техкомплект, вами може бути замовлена за доступною ціною наступна спецтехніка Citroen або Peugeot:

  • Автомобілі швидкої допомоги (ви можете купити як малі, так і великі санітарні автомобілі, а також мобільні інклюзивно-ресурсні центри)
  • Аварійно-ремонтні автомобілі
  • Патрульні автомобілі та автозаки (автомобілі для доставки спецконтингенту)
  • Бортові вантажні автомобілі
  • Мобільні лабораторії та інші види комерційних автомобілів.

спецтехника Citroen или Peugeot

спецтехника Ситроен

Всі види спеціальної техніки, що випускається, повністю сертифіковані в Україні у відповідних нотифікаційних органах і відвантажуються покупцеві «під ключ» - з повним пакетом дозвільної документації.

На яких типах автомобілів випускається спецтехніка Сітроен та Пежо?

Для виготовлення спеціальної техніки використовується сучасний модельний ряд французьких торгових марок Peugeot та Citroen – вантажний автомобіль «шасі-кабіна» 3 місця («шасі-дубль кабіна» на 7 місць) на базі малотоннажного вантажного шасі Jumper, вантажні та вантажопасажирські автобуси з суцільнометалевим фургоном (СМФ - рос. ЦМФ) Berlingo, Jumpy, Jumper, легкові пасажирські седани C-Elysee та мінівени Berlingo, Space Tourer.

спецтехника Citroen

спецтехника на базе Citroen

Для використання спецавтомобілів на базі «французів» на дорогах із поганою прохідністю рекомендується використовувати моделі Space Tourer, Berlingo, Jumpy, Jumper із колісною формулою 4х4 з повним приводом від компанії Dangel. Повнопривідна автотехніка французьких автобрендів не боїться ямок і горбиків, не дає кузову ЦМФ надто інтенсивно розгойдуватися на вибоїнах. Внаслідок конструкції з енергоємною підвіскою та збільшеним повним приводом можна швидко пересуватися дорогами без асфальтування та нерівної поверхні. Такі авто легко долають заболочені ділянки, в низинах машина не застрягне. Коли ситуація буде найбільш екстремальною, водієві спецтранспорту доведеться використати блокування заднього диференціалу.

Модельный ряд

Меню

Каталог продукції

Інформація

Зворотній зв`язок

ТОВ Техкомплект, а/с 19, м. Київ, 03189 info@thk.kiev.ua