Які шасі використовуються для виробництва аварійно-ремонтних машин

Сучасна спецтехніка для застосування як аварійно-ремонтні майстерні затребувана серед енергетиків, комунальників, залізничників, зв'язківців, тепловиків. За допомогою таких пересувних майстерень, в яких перевозиться персонал та супутнє обладнання з інструментами, обслуговуються та ремонтуються такі комунікації, як газо- та нафтопроводи, мережі водоканалів, електричні та теплові мережі, залізниці та багато іншого.

Де випускається аварійно-ремонтна спецтехніка?

аварийно-ремонтная техника прямой контакт с менеджером

Аварійно-ремонтні автомобілі в даний час – це багатофункціональна спецтехніка, яку можна купити, звернувшись в компанію «Техкомплект». На Заводі спецтехніки Техкомплект щорічно випускається понад сотня різних типів нових аварійно-рятувальних машин з індивідуальним функціоналом. Країна походження, де виготовляється ця аварійно-ремонтна спецтехніка, – Україна, власне виробництво компанії «Техкомплект» розташоване у Полтавській та Київській області.

аварийно спасательные машины

Які бувають аварійно-рятувальні машини?

Залежно від кількості працівників, що перевозяться, та складу обладнання та інструментів, аварійно-ремонтні автомобілі можуть базуватися на:

 • Легкових машинах
 • Машинах з суцільнометалевими фургонами
 • Вантажних шасі, як середньотоннажних, так і великовантажних.

Легкові автомобілі

Для нечисленної бригади, якій потрібно взяти трохи інструменту з собою для виконання ремонтних робіт, можна використовувати легкові автомобілі, для яких потрібно зовні зробити спеціальне оформлення відповідно до ДСТУ щодо схеми кольору для такої спецтехніки.

аварийно-ремонтные мастерские

А всередині машини виконується дообладнання більшої кількості місць, ніж спочатку передбачено базовою комплектацією легкового автомобіля на заводі-виробнику. А також вносяться конструктивні зміни до багажного відділення (стелажі та полиці для фіксації інструментів та обладнання), встановлюються додаткові двері, вікна, всередині салону додають додаткове освітлення, покриття підлоги та стін для підвищення тепло- та шумоізоляції. Наприклад, такий аварійно-ремонтний автомобіль на базі легкового авто Peugeot Expert 1.6 HDi 90 був показаний на виставці «Комунтех-2019», що нещодавно пройшла. Запропонований варіант дає змогу доставити бригаду з 6 осіб (не рахуючи водія), а в багажному відділенні перевезти все необхідне для проведення ремонту (електроінструменти, шанцеві та слюсарно-монтажні інструменти, спецодяг).

аварийно-ремонтный автомобиль пежо

Окрім згаданої моделі можна використовувати Peugeot Partner, Citroen Berlingo.

Машини з суцільнометалевим кузовом

Для виробництва аварійно-рятувальних машин використовують і техніку із суцільнометалевим фургоном (ЦМФ). Такий фургон дає можливість отримати великий вантажний відсік і помістити туди не тільки інструменти, а й велике обладнання, наприклад, генератор та зварювальний апарат разом із газовими балонами з аргоном. Крім того, тут, як і в легкових автомобілях типу «універсал» та «мінівен», можна встановлювати додаткові сидіння для перевезення персоналу. А ще більша власна маса автомобіля розрахована на те, щоб такий спеціальний автомобіль міг оснащуватися додатково тельфером з електролебідкою, вантажною платформою на даху фургона та сходами.

аварийная газовая служба

Найбільш поширені автомобілі з ЦМФ, які використовуються для виготовлення аварійно-рятувальних машин – це ГАЗ-3302, Газель Некст, Iveco Daily, Fiat Ducato/Citroen Jumper, Ford Transit, Renault Master/Trafic, VW Transporter/Crafter.

фургон цмф

Вантажні шасі

Для транспортування бригад чисельністю від 10 осіб та вище, а також для містких вантажних (виробничих) відсіків Завод спецтехніки Техкомплект використовує вантажні шасі, на які виготовляє фургони на власному виробництві Київської області.

аварийно-ремонтный автомобиль

Конструкція фургона виконується відповідно до технічного завдання, в якому прописується кожна деталь:

 • Площі, що виділяються під побутовий (пасажирський) та виробничий (вантажний) відсіки.
 • Кількість місць у пасажирському відділенні.
 • Кількість та розташування вікон, дверей у кожному відсіку.
 • Типи сходів для пасажирського та вантажного відсіків.
 • Ніші, полиці, стелажі, ролетні шафи, висувні ящики для встановлення додаткового обладнання: для генератора, газових балонів, зварювального апарату, мотопомпи, різних інструментів.

Аварийно-ремонтный автомобиль - Техкомплект

 • Власне кажучи, у технічному завданні прописується й те обладнання, яке має бути включене до базової комплектації автомобіля.
 • Для комфорту пасажирів встановлюються додаткове опалення у фургон, системи вентиляції та кондиціювання, переговорний пристрій для зв'язку з кабіною вантажівки, миття та багато іншого.

грузовая аварийно спасательная машина

Техкомплект для встановлення фургонів використовує такі сумісні вантажні шасі:

 • Газель, ГАЗ, Gazon Next
 • IVECO Daily, EuroCargo
 • МАЗ
 • Mercedes
 • Peugeot
 • Fiat
 • Citroen
 • Ford
 • VW.
Меню

Каталог продукції

Інформація

Зворотній зв`язок

ТОВ Техкомплект, а/с 19, м. Київ, 03189 info@thk.kiev.ua