Які роботи виконуються на виробництві заводу спецтехніки Техкомплект?

Виробничо-комерційна діяльність Заводу спецтехніки Техкомплект в Україні триває вже понад 20 років. Розпочавши свій бізнес із впровадження, продажу та сервісу нової російської та української автотехніки, компанія «Техкомплект» згодом перейшла на новий рівень розвитку та перейшла до розробки та серійного виробництва кузовних надбудов, а також великовузлового збирання та монтажу на базовий комерційний транспорт різних видів навісного спеціального обладнання.

производство техкомплект

Нині виробнича база "Техкомплект" – це:

  • 15 000 кв. м виробничих ресурсів. У Полтавській області, на базі колишнього ремонтно-технічного підприємства, розташована основна виробнича база: тут розташовані такі цехи, як токарний, ремонтний, механізований, складальний, діагностичний, малярно-фарбувальний та кузня. У цехах постійно ведеться оновлення устаткування виробництва, компанія робить великі інвестиції у реновацію виробничо-технічної бази. Також виділено територію 2 га для зберігання базових шасі та вже виготовленої техніки.

    Базовые шасси для спецтехники техкомплект
    А в Київській області знаходиться додаткова виробнича база, а також виділено ресурс під проведення передпродажної підготовки спеціальної техніки, що відвантажується, тут же спецтехніка проходить планове гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування, тут же можуть виконати позаплановий ремонт.
  • Кваліфікований персонал, що виконує проектування, розробку конструкції та подальше виробництво спецтехніки у Києві. У своїй роботі фахівці застосовують новітні технології, враховуючи та переймаючи досвід світових виробників спецтехніки. 

Зараз, у зв'язку із збільшенням завантаження на виробництві, у компанії «Техкомплект» відкрито низку вакансій. Також молоді фахівці можуть розпочати свою професійну кар'єру та отримати необхідний досвід, пройшовши стажування на заводі у Полтавській області. 

техкомплект вакансии

  • Ресурс підприємства розрахований на випуск такої автотехніки, як автогідропідіймачі, самоскиди, автопаливозаправники, автобетонозмішувачі, автобетононасоси, аварійно-рятувальні машини, вахтові автобуси, санітарні автомобілі, лабораторії, автозаки, автокрани, бортові платформи з крано-маніпуляторними установками і багато іншого. За 20 з лишком років Техкомплект випустив понад 30 тисяч спеціальних автомобілів. 

производство автогидроподъемников

Якщо вам потрібна нова спецтехніка, купити її разом з наступною установкою на нові та давальницькі нові або шасі, що були у використанні, можна в компанії «Техкомплект». У даний час пропонуються такі види виробництва:

  • Виробництво кузовних надбудов різного галузевого призначення: виготовлення автоцистерн для автопаливозаправників та асенізаторів, випуск самоскидів з тристороннім розвантаженням та бортових платформ, виробництво фургонів для аварійно-ремонтних автомобілів та вахтових автобусів.

В 2019 році найзатребуванішою продукцією Техкомплект можна вважати виробництво автопаливозаправників – високоякісних бензовозів для транспортування світлих нафтопродуктів із вбудованою системою роздачі та обліку палива. Щомісяця на виробництві Техкомплект відкриваються не менше десяти нарядів-замовлень на виробництво автопаливозаправників. Виробнича база Техкомплект розрахована на виготовлення цистерн-бензовозів об'ємом 4–20 куб. м. Найзатребуванішими є компактні бензовози з урахуванням палива, в яких автоцистерни розраховані на перевезення 4–7 кубометрів дизельного палива, бензину, гасу та інших нафтопродуктів, що мають щільність до 860 кг/куб.м. Бензовози Техкомплект також проходять обов'язкове зовнішнє оформлення згідно з правилами перевезення нафтопродуктів та проходять сертифікацію у відповідних інститутах.

АТЗ JAC N82

Автопаливозаправники Техкомплект щорічно демонструються на галузевих виставках, присвячених комунальній, аграрній та автодорожній тематиці, та не залишаються непоміченими відвідувачами. Також бензовоз від Техкомплект на останній агровиставці у Києві привернув увагу іменитого гостя – чинного прем'єр-міністра України. 

  • Великовузлове складання навісного обладнання: Техкомплект закуповує найкращі зразки спеціальної техніки з Італії, Південної Кореї, Польщі, Австрії, Китаю. Вже безпосередньо в нашій країні проводиться великовузлове складання автогідропідіймачів, автобетонозмішувачів, автокранів, солерозкидачів, автобетононасосів, кранів-маніпуляторів, сміттєвозів.

Автокран производство Украина

  • Виробництво машин швидкої медичної допомоги, лабораторій, ремонтних майстерень. Як базові шасі використовуються комерційні автомобілі, в яких на виробництві Техкомплект вносяться такі зміни, як організація вантажних та пасажирських відсіків, встановлення посадкових місць та інших меблів, оснащення системами вентиляції, опалення, кондиціювання, дооснащення транспорту спеціальним обладнанням та інструментами, зовнішнє та внутрішнє оформлення згідно з чинним законодавством щодо галузевого спецтранспорту.

Санитарный автомобиль изготовление Украина

Після збирання навісного обладнання та виробництва кузовних надбудов на виробництві Техкомплект виконується монтаж на сумісний комерційний транспорт: легкові, вантажопасажирські та вантажні автомобілі. Усі складальні, виробничі та монтажні роботи виконуються «під ключ», аж до сертифікації техніки, що випускається.

коммунтех 2018

АВТОДОРЭКСПО 2019

Меню

Каталог продукції

Інформація

Зворотній зв`язок

ТОВ Техкомплект, а/с 19, м. Київ, 03189 info@thk.kiev.ua