Автогідропідіймачі Hansin Special Equipment від офіційного дилера у Києві купити

Телескопічні автогідропідіймачі Hansin Special Equipment із Південної Кореї – для тих, кому треба вище!

Південнокорейська спецтехніка Hansin Special Equipment, телескопічні автопідйомники з робочою висотою, що вражає, в діапазоні від 35 до 65 м, широко відома за межами країни свого походження. Такі висотні автовишки рекомендується застосовувати там, де традиційної 18 або 28-метрової моделі буде явно недостатньо для виконання завдань на великій відстані від поверхні землі.

hansin вышки

Південнокорейська спецтехніка – Україна обирає співпрацю з Техкомплект

Продаж спецтехніки в Києві від торгової марки Хансін на умовах ексклюзивного дилерства та прямих поставок із Південної Кореї здійснюється українським Заводом спецтехніки Техкомплект. На базі власного виробництва у Полтавській області виконують великовузлове збирання автовишок, виготовляють зварену раму для монтажу та монтують підйомний механізм на сумісне вантажне шасі з повною масою в діапазоні від 10 до 40 тонн. Вибір сумісного шасі проводиться за такими характеристиками, як:

  • мінімальна повна маса;
  • міжколісна база.

Колісна формула, монопривід або повний привід, вибирається, виходячи від умов, в яких планується експлуатувати автопідіймач Hansin, що замовляється.

hansin украина

ПРЕЗЕНТАЦІЯ TM HANSIN

Автогидроподъемники прямой контакт с менеджером

Основні ключові характеристики, за якими формуються ціни на автогідропідйомники Hansin Special Equipment, - це:

  • Максимальна робоча висота (діапазон автовишок Хансін нині – це висота від 35 до 65 м). Висота підйому менше робочої висоти на 2 м і становить відповідно 33-63 м.
  • Максимальне навантаження на робочий кошик («люльку»), в якому один або кілька операторів доставляються на висоту, ліміт якої визначається максимальним значенням, прописаним у техпаспорті підйомного механізму. Південнокорейський бренд пропонує автовишки з вантажопідйомністю 300 та 400 кг.
  • Максимальний виліт в залежності від моделі може бути в діапазоні від 18 до 31 м.
  • Вибрана торгова марка базового шасі (на вартість базової вантажівки впливають такі параметри, як країна походження вантажного бренду, повна маса GVW, колісна формула – моно- або повнопривід, потужність та екологічний стандарт двигуна, тип кабіни).

автовышка южная корея 35 м

Довідка про бренд

Торгова марка Хансін – відносно молодий бренд, який у своїй країні є лідером із виготовлення та реалізації автопідіймачів та кранової спецтехніки (так звані Small Cargo Crane). Південнокорейський завод, починаючи з 2003 року, побудував кілька своїх виробничих ресурсів у Чонджу та Кімджі.

Техкомплект пропонує замовити та купити автовишку Хансін з робочою висотою від 35 до 65 м. Моделі, що пропонуються, мають робочу висоту 30-45 м і розроблені у 2010 році, а найвисотніші, 50- та 65-метрові автовишки, з'явилися на ринку восени 2019 року. Але вже в 2014 році автогідропідіймачі з робочою висотою 30-45 м зазнали суттєвого оновлення та отримали низку унікальних конкурентних переваг у порівнянні з аналогами інших виробників.

Модельний ряд

Меню

Каталог продукції

Інформація

Зворотній зв`язок

ТОВ Техкомплект, а/с 19, м. Київ, 03189 info@thk.kiev.ua