ТЕХКОМПЛЕКТ на АГРО-2018

Прем'єрна участь ТЕХКОМПЛЕКТ на столичній агровиставці АГРО-2018 (6–9 червня, ПК "Експоцентр України") стала дуже успішною для отримання нових ділових контактів серед представників підприємств АПК.

Техкомплект агро 2018

На стенді були представлені самоскидні кузови з 3-стороннім типом розвантаження на базі вантажних шасі IVECO Daily, МАЗ-4371 Корнет, ГАЗ-3309. Об'єм 6-9,6 кубометрів (залежно, встановлені надставні борти чи ні) – це оптимальний розмір кузова для агрофірм та підприємств, що спеціалізуються на перевезенні сільськогосподарської сировини або сипких будматеріалів. Компактні габарити таких самоскидів-"сільгоспників" дають змогу легко маневрувати на місцевості та ставати під завантаження/розвантаження в умовах невеликого вільного простору. 

самосвал техкомплект

Вартість таких самоскидних вантажівок склала близько 0,9–1,5 млн грн (залежно від бренду шасі). Нагадуємо, що протягом червня діє спеціальна ціна на агросамоскид на базі ГАЗ – такий самоскид купити можна за 899 900 грн! 

самосвал газ техкомплект

Найбільший інтерес у відвідувачів викликала техніка із тривожним написом "ВОГНЕНЕБЕЗПЕЧНО". Як ви здогадалися, йдеться про фірмові автопаливозаправники від ТЕХКОМПЛЕКТ. На стенді компанії були представлені дві моделі з 5- та 5,5-кубовою цистерною для перевезення ПММ, на базі ГАЗОН Next та МАЗ-4371 Корнет. Вартість представлених АТЗ склала 1,22 та 1,38 млн грн - на базі ГАЗ та МАЗ відповідно.

атз газон некст
атз маз 4371

А ось як оцінюють нашу участь галузеві ЗМІ:

Автоцентр • Автоконсалтинг • Агроправда

назад>>

Комунтех 2022

Меню

Каталог продукції

Інформація

Зворотній зв`язок

ТОВ Техкомплект, а/с 19, м. Київ, 03189 info@thk.kiev.ua