Сервіс і ремонт спецтехніки

Завод спецтехніки Техкомплект як провідний постачальник навісного обладнання та підіймальних механізмів на базі комерційного транспорту забезпечує автомобілі, що продаються, якісним сервісом від передпродажної підготовки аж до гарантійного та післягарантійного обслуговування. Крім прямої заводської гарантії, яку надають постачальники з Італії та Південної Кореї та інших країн, ми пропонуємо свій сервісний супровід спецтехніки, що реалізується, протягом усього терміну гарантії, отримуємо оригінальні запчастини для ремкомплектів безпосередньо від брендів-постачальників. Також готові запропонувати послуги з позапланового обслуговування та ремонту після закінчення гарантії.

 

У даний час ми виконуємо ВЛАСНИМИ СИЛАМИ наступні види сервісу та ремонту:

  • ремонт комерційного транспорту (вахтові автомобілі, аварійно-відновлювальна техніка, автомобілі швидкої медичної допомоги тощо)

ремонт спецтехники

выездной ремонт автовышек

сервис автовышек

Ресурси підприємства дають можливість здійснювати виїзні роботи з усунення поломок спецтехніки, а також виконувати технічне обслуговування на робочому майданчику замовника.

выездной сервис

Отримати повну інформацію щодо проведення діагностики, ремонту або технічного обслуговування спецтехніки ви можете, звернувшись до сервісного центру Техкомплект.

телефон сервис-центра

ЗАДАТИ ПИТАННЯ, ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ>>

ремонт автовышки

Меню

Каталог продукції

Інформація

Зворотній зв`язок

ТОВ Техкомплект, а/с 19, м. Київ, 03189 info@thk.kiev.ua