Різновиди спецтехніки для будівництва доріг та інженерних комунікацій

Ринок дорожньо-будівельної спецтехніки зараз насичений як ніколи. І це цілком зрозуміло: Україна, як решта світу, переживає будівельний бум, тому дорожньо-будівельна техніка не може бути не затребувана. Давайте разом розбиратися, що можна придбати в Україні для будівництва доріг та прокладання комунікацій, а також важливо, як це зробити, не переплачуючи за відомі торгові марки, замінивши розпіарений бренд на аналог із не менш привабливими технічними характеристиками.

Дорожно-строительная техника

У статті ви дізнаєтесь:

 1. Огляд сучасної дорожньо-будівельної спецтехніки
 2. Що ще знадобиться на будівництві доріг?

Комунтех 2022

АВТОДОРЭКСПО 2019

Огляд сучасної дорожньо-будівельної спецтехніки

Оскільки власне українське виробництво машин для будівництва доріг, яке з останніх сил трималося на «останніх із могікан» - заводах БОРЕКС у Бородянці Київської області, АТЕК («Червоний екскаватор») у Києві, ПМЗ (ПІВДЕНМАШ) у Дніпрі, нині не розвивається, місцевим фірмам-будівникам доводиться дивитися на імпортну спецтехніку. В Україні дорожня спецтехніка пропонується як з Європи, так і з Азії, а також з Америки.

На ринку панують такі виробники екскаваторів та інших будівельно-дорожніх машин, як:

 • JCB (Велика Британія)
 • Caterpillar, New Holland (США)
 • Hitachi (Японія).

І це далеко не дешевий сегмент спецмашин: ввезення в Україну з Європи і тим більше через океан обходяться недешево. А питання ціни імпортного ввезення важливе для тих, хто хоче придбати не надто дороге обладнання.

Землеройная спецтехника sany

Техника для строительства дорогЯкщо вам потрібна доступна за вартістю дорожньо-будівельна техніка, купити її можна на Заводі спецтехніки Техкомплект (офіс продаж – у Києві, виробництво – у Полтавській та Київській області). Тут пропонують такі типи спеціальної техніки:

 • Готові імпортні пропозиції (гідравлічні ковшові екскаватори, асфальтні катки, екскаватори-навантажувачі).
 • Великовузлове складання навісного обладнання з наступним встановленням на шасі (автокрани, автобетонозмішувачі, автобетононасоси, екскаватори-планувальники, самоскиди з 3-стороннім завантаженням).

У асортименті – торгові марки з Китаю, Словаччини, Італії, Південної Кореї. За популярністю запропоновані торгові бренди не поступаються іменитим «американцям», «британцям» і «японцям», зате цінова політика гнучкіша, а функціонал спецмашин для будівництва доріг виправдає ваші очікування.

Пропозиція з Азії

В онлайн-каталозі Техкомплект значне місце відведено торговій марці SANY (Китай) та її європейській дочці – Palfinger SANY (Австрія-Китай). Під цим брендом, який має незаперечне лідерство у рідному Китаї та входить до п'ятірки світових виробників спецтехніки для будівництва, випускаються та пропонуються Заводом спецтехніки Техкомплект наступні види спецмашин:

 • Колісні автокрани з вантажопідйомністю від 25 до 600 т, ці кранові установки можуть бути встановлені як на стандартні (у тому числі повнопривідні) дорожні вантажні шасі, так і поставлятися на спеціальних шасі, а також пропонуються короткобазні моделі та крани-всюдиходи.

Автокран palfinger sany

 • Автобетононасоси продуктивністю 120–180 м3/год, з висотою подачі 30–62 м. (прим. автора: а також автобетононасоси та автобетонозмішувачі з бетононасосом з Італії – від TM SERMAC).
 • Будівельно-дорожні машини для формування шляхів та укладання асфальту: грейдери, холодні фрезери, асфальтоукладачі, ковзанки.
 • Землерийні машини: фронтальні екскаватори-навантажувачі та гідравлічні ковшові екскаватори на гусеничному ходу (на колісному ходу також є кілька моделей ковшових екскаваторів).

Экскаваторы sany

Якщо вам потрібен хороший потужний автобетононасос для безперервної подачі бетону на будівельний майданчик, чудовий асортимент може запропонувати південнокорейський бренд KCP. Бренд з Південної Кореї входить до трійки лідерів у своїй країні та постачає бетононасосні установки до 50 країн світу. KCP чи SANY, вирішувати вам, але Південна Корея може запропонувати більш розгорнутий модельний ряд: у нашому онлайн-каталозі зараз є 23 автобетононасоси KCP, які мають, залежно від моделі, продуктивність 70–173 м3/год та висоту подачі від 18 до 69 м.

Автобетононасосы kcp

До речі, на будівництві доріг може бути потрібна і така техніка, як автогідропідйомники (автовишка). Якщо вам потрібна автовишка з великою робочою висотою, то ще одна пропозиція з Азії: південнокорейські автовишки Hansin, у яких телескопічна стріла розкладається на висоту від 30 до 45 м, а горизонтальний виліт становить 18–26 м. Вантажопідйомність – до 400 кг. Тобто, на таку велику висоту (або віддалену відстань по горизонталі) може піднятися бригада з кількох людей. Якщо потрібна висота меншого підйому, в наявності італійські автовишки з робочою висотою 14–31 м. Детальніше, як вибрати автовишку, читайте в нашому блозі в розділі «Автогідропідіймачі: купити правильно».

агп южная корея

Пропозиції з Європи

Говорячи про наші європейські пропозиції для будівництва, ми не можемо не згадати такий бренд, як UDS. UDS – це телескопічні екскаватори-планувальники, що їх випускає словацька компанія CSM, а установку на вантажні шасі виконує Техкомплект вже на своєму виробництві в Україні. Примітно, що такі екскаватори-планувальники можна використовувати на гусеничному ходу (надається на замовлення). Телескопічний екскаватор-планувальник – це самохідна спецмашина, за допомогою якої ефективно виконувати копання траншей та оздоблювальні земляні роботи. Такі машини використовують енергетики для прокладання інженерних комунікацій, а також екскаватори-планувальники потрібні в силових структурах, які займаються розбором завалів після землетрусів, аварій, терактів та інших лих. Одним із ключових споживачів такої техніки в Україні є відомства, підзвітні Міністерству надзвичайних ситуацій (МНС).

Экскаватор планировщик uds

Під час будівництва доріг знадобиться багато бетону. Його роздачу виконує автобетононасос, але привезти запаси бетону повинні місткі та надійні автобетонозмішувачі. В асортименті Техкомплект є пропозиція щодо італійських міксерів IMER. Модельний ряд розрахований на транспортування 3–15 кубометрів бетону, але оптимально за вартістю міксера, логістикою доставки в Україну та наступними експлуатаційними витратами на утримання та сервіс радимо зупинити свій вибір на моделях з 9 або 10-кубметровою місткістю барабана змішувача. Встановлення на вантажні шасі виконують в Україні.

Також італійський бренд IMER пропонує:

 • Стрічкові конвеєри для бетону
 • Бетонні заводи (мобільні; такі, що швидко будуються; стаціонарні).

Також для роботи з бетоном ви можете придбати в Україні, звернувшись до Техкомплекту, спецтехніку для роздачі та транспортування бетону від італійського бренду SERMAC:

 • Автобетононасоси
 • Автобетонозмішувачі з автобетононасосом.

абс imer 10

Що ще знадобиться на будівництві доріг?

Оскільки транспортні автомагістралі будуються часто на територіях, які знаходяться, як то кажуть, далеко від цивілізації, то доведеться подбати про таку автоспецтехніку, як паливозаправники. Автопаливозаправник не лише доставить запаси дизпалива чи бензину на об'єкт будівництва, а й проведе роздачу палива з його обов'язковим обліком. Останній нюанс дуже важливий для власників об'єкту, що будується.

атз купить Украина

Вивіз будсміття та виритого ґрунту можна довірити самоскидам, які можна доукомплектувати кранами-маніпуляторами. Всі перелічені види комерційного транспорту можна замовити у компанії «Техкомплект»: у нас налагоджено власне виробництво цистерн для паливозаправників та кузовів для самоскидів.

Самосвал 4 т

Меню

Каталог продукції

Інформація

Зворотній зв`язок

ТОВ Техкомплект, а/с 19, м. Київ, 03189 info@thk.kiev.ua