Для кінцевого покупця одного з наших столичних дилерів виготовлено черговий 22-метровий італійський автогідропідіймач CTE B-LIFT 230HY на базі середньотоннажного шасі IVECO Daily.
Технічний засіб призначений для підйому робітників з інструментами та матеріалами на висоту до 22 метрів з метою виконання будівельних, монтажних, ремонтних та інших видів робіт.
Як ви бачите, у назві автовишки заявлені цифри 230, і це має вказувати на те, що ця автовишка здатна працювати на висоти до 23 м. Рекомендуємо розраховувати ресурс цієї моделі до 22 м: під час вибору моделі автовишки у деяких італійських виробників варто пам`ятати, що є певний нюанс стосовно відповідності робочої висоти назві моделі АГП. Детальніше ми про це писали в нашому блозі>>
Каталог продукції
Інформація
Зворотній зв`язок