Ті самі вакуумні машини асенізатори для УЗ вже передаються новому власнику

05.05.2023
Ті самі вакуумні машини асенізатори для УЗ вже передаються новому власнику

Як повідомляли раніше, на нашому виробництві виготовлено дві цистерни для вакуумних машин. 

Вакуумні машини-асенізатори на базі DONGFENG CA91-401 з цистерною об'ємом 5 м3, які зроблено на Заводі спецтехніки Техкомплект, вже вирушили до покупця.

Виробничий підрозділ Ужгородської пасажирської вагонної ділянки філії "Пасажирська компанія" АТ "Укрзалізниця" вже проводить перші виробування нової спецтехніки. Тепер навіть найбрудніша робота з очищення каналізаційних стоків вагонів за допомогою спецтехніки від "Техкомплект" буде виконуватися швидко, ефективно і безпечно. Машина має герметичне обладнання, що дозволяє безпечно і акуратно утилізувати відходи.

Ті самі вакуумні машини асенізатори для УЗ вже передаються новому власнику, фото 1 Ті самі вакуумні машини асенізатори для УЗ вже передаються новому власнику, фото 2 Ті самі вакуумні машини асенізатори для УЗ вже передаються новому власнику, фото 3
Меню

Каталог продукції

Інформація

Зворотній зв`язок

ТД Техкомплект, Бучанський р-н, Київська обл. info@thk.kiev.ua