Міксери IMER Group в Україні

Спецтехніка застосовується для транспортування та укладання бетону, міксери IMER Group здатні зберігати властивості бетону під час перевезення у бетонній змішувальній установці аж до робочого місця. Max об'єм бетонної суміші, що перевозиться, – 3–15 м3.

Усі змішувачі доступні у виконанні:

  • Версія «Н» – управляються КВП (PTO) на шасі або для шасі МАЗ, КРАЗ, КАМАЗ та інших вантажних брендів пострадянського простору на замовлення встановлюється автономний двигун.
  • Версія «D» (на запит), що доводиться допоміжним двигуном. Ця модифікація рекомендується як базова для шасі МАЗ, КРАЗ, КАМАЗ та інших вантажних брендів пострадянського простору.

Базові шасі: КрАЗ, МАЗ, IVECO, Ford, Scania, Tata та інші, сумісні за габаритами платформи та колісною формулою.

Комунтех 2022

АВТОДОРЭКСПО 2019

Спеціальні типи сталі

миксеры imer используемая сталь

Змішувальний барабан автобетонозмішувачів IMER Group L&T виготовлений зі зносостійкої сталі. Сталь 30MnB5 застосовується для стандартних серій, а сталь IMER WEAR – для надлегких серій IMER Group L&T SL*. Обидва типи сталі мають хімічні та механічні характеристики, які набагато перевищують параметри «звичайних» типів застосовуваної сталевої сировини.

Для сталі 30MnB5 високий відсотковий вміст хрому та бору гарантує високу опір зносу, причиною якого є контакт з бетоном.

Для сталі IMER WEAR висока опірність дозволяє зменшити товщину сталі до 3 мм (надлегка сталь) і разом з тим збільшити термін служби барабана.

Висока якість суміші

Ексклюзивний дизайн лопатей змішувача гарантує однорідність суміші у всіх секціях барабана, а також сприяє підтримці та поліпшенню всіх характеристик бетону, що перевозиться.

Автобетонозмішувачі IMER Group L&T виготовлені відповідно до норм DIN 1045 – DIN 459 – AS 1371 ANNEX “A” щодо параметрів змішування для автобетонозмішувачів.

Інноваційні барабани більшої місткості

imer group смесительный барабанАвтобетонозмішувачі IMER Group L&T є системами для змішування та перевезення бетону, виготовляються у суворій відповідності до найвищих стандартів якості та функціональності.автобетоносмеситель imer украина 

Кожна технічна деталь розробляється, проектується та виготовляється таким чином, щоб забезпечити роботу автобетонозмішувачів у сумісності зі структурою призначеного для їх перевезення вантажного транспорту. Широкий вибір місткостей (від 3 до 15 м3 бетону) супроводжується гарантовано низькою масою тари та оптимізованою вантажопідйомністю.

АДАПТОВАНО ДЛЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ В УКРАЇНІ

Автобетонозмішувачі з обертанням за годинниковою стрілкою. Техніка пристосована для експлуатації у країнах із правостороннім рухом, до яких входить Україна.


Про продаж, монтаж та сервіс торгової марки Imer Group (Італія) в Україні – читайте новини на автосайтах України.

ВД "Автоцентр"  • Автоконсалтинг

 * Міксери IMER Group L&T серії SL доступні лише для італійського ринку.

Меню

Каталог продукції

Інформація

Зворотній зв`язок

ТОВ Техкомплект, а/с 19, м. Київ, 03189 info@thk.kiev.ua