Як вибрати снігозбиральний відвал: детально розбираємося у питанні

Падаючий сніг – це романтика для екзальтованих панянок із загостреним почуттям прекрасного, а ось для автошляховиків та комунальників, які відповідальні за стан доріг та вулиць та мають виконувати прибирання снігу та льоду, снігопад – це, перш за все, причина появи снігових заметів на дорогах та кучугур. там, де ще нещодавно був тротуар. З перепадом температур сніг перетворюється на сльоту з наступним переходом на ожеледицю. А вже говорити про небезпеку ожеледиці і не доводиться – щорічна статистика повідомляє про ДТП через льоду на дорогах, а також про випадки травмування пішоходів через погано почищені доріжки. Щоб скоротити сумну статистику, у сучасному комунальному господарстві та у дорожніх служб має бути надійна та безвідмовна снігоприбиральна техніка, купити яку ви можете на Заводі спецтехніки Техкомплект.

В цій статті ви дізнаєтеся:

 1. Хороший бренд снігоприбиральної техніки – ключовий параметр успішного вибору
 2. Як підібрати якісний передній відвал?

снегоуборочная машина купить
Хороший бренд снігоприбиральної техніки – ключовий параметр успішного вибору

снегоуборочная техника прямой контакт с менеджером

Ключовим параметром успішного вибору навісного обладнання для чищення льоду та снігу є бренд та країна походження бренду, під ім'ям якого випускають спецтехніку. На нашому заводі пропонується чудова європейська комунальна техніка від торгової марки OZAMET (Польща), призначена для збирання снігу та льоду:

 • Снігоочисні передні відвали, що встановлюються на вантажні авто, навантажувачі, позашляховики, пікапи, трактори. За допомогою таких відвалів якісно та швидко відсуваються убік та згрібаються снігові замети, звільняються магістралі та тротуари, щоб полегшити рух автотехніки та пішоходів.
 • Піскорозкидачі (солорозкидачі) – снігоприбиральна машина на базі вантажних автомобілів, що розкидає для усунення криги на дорогах такі реагенти, що роз'їдають лід, як сіль, пісок, гравій, а також їх суміші.

солеразбрасыватель озамет ценаПродаж Ozamet в Україні виконується на умовах попереднього замовлення (ціни нададуть в офісі продажу в Києві) – ми допоможемо вам зробити вибір снігоочисних відвалів та забезпечити вашому об'єкту відсутність небезпечних снігових заметів та криги.

Давайте розбиратися разом, який функціонал має мати сучасна снігоприбиральна машина, купити яку ви збираєтеся для якісного прибирання доріг і вулиць у вашому населеному пункті.

Як підібрати якісний передній відвал?

При виборі снігоочисних відвалів необхідно звертати увагу на такі фактори, як:

 • Форма «лопати» (ковша) плуга з погляду ергономіки. Плуг повинен легко підбирати навіть найменші замети, не даючи снігу, що падає, накопичуватися на дорогах і тротуарах. Поворотна система плуга має бути швидкісною та маневреною, надаючи кращий час на очищення снігу. В асортименті TM Ozamet є моделі двоскладових відвалів із змінною геометрією крила, які можуть виконувати чищення в кількох положеннях попередньо встановленого плуга.
  • Тип матеріалу, з якого виготовлено ківш та ножі на краю ковша. Бажано, щоб це був зносостійкий метал, а для покращення контакту та дбайливого відношення до поверхні, що обробляється, рекомендується купувати відвали з ковшем, оснащеним гумовими ножами. Зверніть увагу, що в асортименті польської торгової марки Озамет відвали комплектуються гумовими ножами, а також модифікації зі сталі Hardox або композитні ножі Kuepper.

отвалы озамет купить в украине

 • Крім того, важливо, щоб були враховані такі моменти, як наїзд на тротуарні брівки, каміння та інші перепони – так звана плаваюча система подолання перешкод (Floating Position). Пружинна система подолання перешкод у відвалах Озамет зроблена за принципом Trip Springs (Full Trip) – цей вид передбачає повне відхилення кромки плуга назад або вперед при зустрічі з перешкодою.
 • Бажана наявність плівкового покриття на відвалі, щоб уникнути прилипання мокрого снігу.

снегоочистительный отвал ozamet

Відвали для вантажної техніки

Основний асортимент відвалів Озамет призначений для встановлення попереду вантажної техніки. Модельний ряд пропонує одно- і двосекційні, двоскладові (з геометрією крила, що змінюється) відвали, що мають різне значення ширини захоплення, аж до 4,5 м. Такі широкі відвали використовуються для автомагістралей з багатосмуговим рухом.

снегоуборочная техника купить

Відвали для тракторів

2-секційний відвал OZAMET OZ-TR встановлюється на трактор за наявності 2 гідровиходів (прим. – це обов'язкова умова має бути при монтажі на трактор інших моделей відвалів від торгової марки Озамет). Модель може забезпечити захоплення сніжної маси шириною до 2,771 м. У базовій комплектації плуг оснащується сталевими ножами, але може бути опціонально обладнаний ножами з гуми.

Відвали для навантажувачів

Для агрегатування до фронтальних екскаваторів-навантажувачів та тракторів польський завод пропонує снігоприбиральний відвал OZAMET OZ-K. Базова комплектація – гумові ножі. Опціонально – переоснащення сталевими ножами. Як і у випадку OZAMET OZ-TR для монтажу потрібні 2 гідровиходи.

отвал ozamet цена

Відвали для легкових автомобілів і вантажопасажирської техніки

Якщо у вас повнопривідний позашляховик (джип), пікап, то чому б вам не взяти участь у збиранні снігу на дорогах? Поєднуючи приємне з корисним, ви можете пересуватися на своєму автомобілі, а встановлений попереду відвал зрушуватиме сніг убік. Власникам такого легкового транспорту пропонується навісне обладнання OZAMET Snow Patrol, яке розраховане на ширину захоплення снігу до 2 м (1957 мм).

Власники автомобілів із суцільнометалевими фургонами можуть скористатися серією OZAMET CITY з легким 1-секційним крилом. Ширина захвату варіюється в межах 1,7–2,2 м, тому з такою компактною моделлю відвалу можна зробити очищення доріг між будинками. Ця модель відвалу може встановлюватись і на іншу спецтехніку:

 • Вантажні автомобілі
 • Навантажувачі
 • Трактори.
Меню

Каталог продукції

Інформація

Зворотній зв`язок

ТОВ Техкомплект, а/с 19, м. Київ, 03189 info@thk.kiev.ua