Де можна відремонтувати самоскид в Україні?

Коли ви купуєте вантажні комерційні автомобілі, ви намагаєтеся знайти компроміс між доступною вартістю та хорошими технічними характеристиками, оскільки це дасть вам можливість придбати якісну, безвідмовну, надійну автотехніку для бізнесу. Але як би дбайливо та професійно ви не поводилися з придбаними вантажними автомобілями, така багатофункціональна та різнопланова спецтехніка, як автогідропідіймачі, крани-маніпулятори, автокрани, а також самоскиди, бензовозибортові вантажівки та інші вантажні авто потребують регулярного обслуговування, а іноді – і ремонту, часткового або повного (капітального).

старий самосвал техкомплект

У вас є підозра, що автомобіль із підіймальним механізмом або спеціалізованою кузовною надбудовою працює не так як потрібно? І ви майже впевнені, що проблему треба шукати не у вузлових частинах базового шасі, а у гідравліці, електриці чи інших «сателітах» кузовної надбудови? Діагностику, сервісне обслуговування, ремонт самоскидів, бензовозів, автовишок, автокранів та кранів-маніпуляторів можна замовити у сервісному центрі Заводу спецтехніки Техкомплект.

ремонт самоскидів

Які види сервісу та ремонту можуть знадобитися вашим спецавтомобілям?

Сервісний центр «Техкомплект» за останні три роки суттєво розширив та поглибив свої ресурсні можливості та професійні навички, перейшовши від типових сервісних та ремонтних робіт автогідропідіймачів до більш різнопланових проектів.

Крім частих звернень до нас з приводу виконання капітального ремонту автовишки, крано-маніпуляторної установки або автокрана, клієнти, що звернулися до СЦ «Техкомплект», можуть розраховувати на успішний і оперативний капітальний або частковий ремонт кузова самоскида, автопаливозаправника, бортової платформи та інших видів вантажів.

новий кузов

ремонт гідравліки самоскида

Кузовні роботи виконуються у спеціально обладнаних цехах, на професійному обладнанні. Для тих, хто потребує не тільки усунення неполадок роботи кузова (наприклад, може знадобитися ремонт гідроциліндра самоскида для того, щоб усунути несправності і відновити коректну роботу перекидання самоскидного кузова, що саморозвантажується), а й у відновленні зовнішнього вигляду спецавтомобілів, сервісний центр «Техкомплект» запропонує фарбування кузовної частини та, якщо потрібно, кабіни у професійному малярно-фарбувальному комплексі заводу.

малярський комплексфарбування самоскид

Перед фарбуванням поверхня піддається дробоструминному очищенню, а потім проводиться фарбування двокомпонентними поліуретан-акриловими емалями, що доставляються з Європи. Переваги процесу попереднього дробоструминного очищення і використовуваної фарби ви відразу побачите на металевій поверхні, що фарбується, – відсутність подряпин, нерівностей, напливів, бульбашок і крихт гарантовано.

ремонт самоскидів в Україні

Такий вид послуги, як фарбування, – це чудова можливість не тільки повернути автомобілям естетичний зовнішній вигляд і візуально оновити їх, але й виконати відповідність корпоративним стандартам вашого підприємства, оскільки автомобілі можна пофарбувати в корпоративні фірмові кольори або відповідно до схеми кольору згідно з нормами ДСТУ.

замовити ремонт самоскидів

Сервіс та ремонт самоскидів – ціни на послуги сервісного центру Техкомплект та запчастини, що використовуються

Звернувшись за телефоном +38 067 7004621, ви можете проконсультуватися щодо вартості послуг та оформити заявку (усно чи письмово) на виконання сервісу або ремонту вашої спеціальної техніки, будь то самоскид, бензовоз, автогідропідіймач, автокран, кран-маніпулятор тощо.

На всі виконувані роботи та запасні частини, що використовуються для ремкомплекту, надається гарантія нашого сервісного центру.

сервісний центр техкомплект

замовити ремонт самоскидів в Києві

Меню

Каталог продукції

Інформація

Зворотній зв`язок

ТОВ Техкомплект, а/с 19, м. Київ, 03189 info@thk.kiev.ua