Функціональність сучасних самоскидів від компанії Техкомплект

В даний час продаж самоскидів в Україні знаходиться на традиційно високому рівні:

  • Будівельні та дорожньо-будівельні бізнеси купують великовантажні машини для роботи на об'єктах будівництва доріг, мостів, логістичних складів та багатоповерхових будівель.

современный самосвал

  • Великі підприємства АПК закуповують зерновози, що саморозвантажуються, з тристороннім розвантаженням, вантажопідйомність яких від 15 тонн і вище.

самосвалы фото

  • Якщо ж йдеться про об'єкти малоповерхового будівництва, житлово-комунальних господарств та роботу невеликих фермерських господарств, то доцільно застосовувати компактні малотоннажні моделі з універсальним (3-стороннім) розвантаженням та вантажопідйомністю до 5 тонн. Продаж самоскидів такого типу здійснюється на Заводі спецтехніки Техкомплект.

Самосвал в работе

З якою метою застосовуються малотоннажні моделі?

Основний функціонал вантажівок, що саморозвантажуються, з вантажопідйомністю 4–5 тонн з тристороннім типом розвантаження, – транспортування сипких вантажів до місця їх вивантаження.

Самосвал от THKНаприклад, аграрії можуть застосовувати таку техніку для транспортування добрив, а також як зерновоз — для перевезення врожаїв збіжжя та плодово-овочевих культур. У житлово-комунальних господарствах та енергетичних компаніях такі вантажівки вивозять велике будівельне сміття, старий ґрунт тощо. На об'єктах малоповерхового будівництва можна використовувати таку автотехніку для транспортування піску, гравію, щебеню тощо.

Самосвал IVECOФункціональність самоскидної спецтехніки з тристороннім розвантаженням можна посилити, якщо:

  • Щоб прискорити завантаження кузова, встановити за кабіною кран-маніпулятор. Фактично тоді можна отримати вантажівку 3 в 1: бортова машина, самоскид і автокран.

Самосвал на базе МАЗ

  • Попереду кабіни встановити снігоприбиральний відвал — тоді вантажівку можна застосовувати і в холодну пору року для розчищення доріг, а не тільки як прямобортну вантажівку або зерновоз, що саморозвантажується.

снегоуборочный отвал

Де можна замовити та купити невеликий самоскид з в/п до 5 т?

Офіс продажів, в якому може бути замовлена така спецтехніка, що саморозвантажується, – Київ, а саме виробництво самоскидних кузовів знаходиться в Україні, в Полтавській області.

производство самосвальных кузовов

Там же виготовлені кузови об'ємом 6 або 10 кубометрів (без надставних бортів або з надставними бортами) монтуються на дорожні вантажні шасі з GVW 7-10 т. За 5 років успішно освоєно досвід встановлення самоскидних кузовів на вантажні шасі ГАЗ-33098, ГАЗОН N-82, IVECO Daily та МАЗ-4371 «Корнет».

купить современный самосвал

Якщо новий самоскид купити з установкою на шасі повною масою 7–8 тонн, то вантажопідйомність такої вантажівки становитиме 4 тонни. У Техкомплекті замовляють 4-тонники на базі ГАЗ, JAC, IVECO.

самосвал ценаА базове шасі 10 тонн, наприклад, МАЗ-4371 «Корнет» (це вдосконалений сучасний аналог всенародного «улюбленця» МАЗ-4370 «Зубреня») дасть змогу встановити кузов, в який можна завантажити до 5 тонн.

самосвал синий МАЗ

самосвал синий МАЗ купитьОб'єм вмісту кузова залежить від висоти бортів:

  • 665 (800) мм – такий кузов без надставних бортів наповнюється до 6 кубометрів

самосвал красный купить

  • 1200 мм – кузов із надставними бортами можна заповнювати вантажами об'ємом до 10 кубометрів.

самосвал ценаАле в обох випадках, незважаючи на різний об'єм кузова, ключова характеристика, вантажопідйомність самоскида 4 або 5 т безпосередньо залежатиме від повної маси базової вантажівки.

самосвал JAC

Меню

Каталог продукції

Інформація

Зворотній зв`язок

ТОВ Техкомплект, а/с 19, м. Київ, 03189 info@thk.kiev.ua