Крано-маніпуляторні установки PM від офіційного дилера в Україні

Крано-маніпуляторні установки PM з Італії

Будь-які крани маніпулятори з Італії вже понад 15 років вважаються одними з найкращих та надійних підйомних механізмів, що застосовуються у товарній логістиці, будівництві, сільському господарстві, енергетиці та машинобудуванні. А італійська крано-маніпуляторна спецтехніка PM займає 4-е місце у світовому рейтингу підйомних механізмів, складаючи гідну конкуренцію своїм італійським, а також шведським, японським, корейським, турецьким аналогам.

краны манипуляторы PM

ПРЕЗЕНТАЦІЯ TM PM

Краны манипуляторы прямой контакт с менеджером

Довідка про бренд:

Компанія Precisione Meccanica S.r.l. створена 1959 р. у Модені (на півночі Італії). Через кілька років назву було змінено на Autogru PM S.p.A. В даний час, у 2019 р. після злиття з іншими італійськими фірмами, що випускають підйомні механізми, сучасна назва компанії – PM OIL & STEEL S.p.A. Починаючи з 70-х років минулого століття, компанія досягла індустріального статусу, багато інвестуючи в інновації та виробництво, щоб досягти сертифікованої якості продукції. Детальніше про історію розвитку бренду з 60-річною історією можна прочитати в нашому блозі>>.

Асортимент шарнірних гідравлічних кранів-маніпуляторів, що пропонуються цим італійським брендом, неймовірно багатий – близько 45 різних серій підйомних механізмів зі стрілою Z-подібного типу (у яких, своєю чергою, понад 350 модифікацій). Ви зможете знайти свою ідеальну модель, роблячи вибір за такими ключовими характеристиками, як:

  • Максимальний вантажний момент: моделі в діапазоні 1,2-150 тм
  • Вантажопідйомність на мінімально та максимально розкладеній стрілі (при мінімальному та максимальному вильоті відповідно). Якщо потрібна крано-маніпуляторна спецтехніка,  яка здатна максимально повторити і навіть перевершити функціонал традиційного автокрана, то Україна зможе отримати від модельного ряду PM моделі з вантажопідйомністю на мінімальному вильоті в діапазоні від 1 до 22 тонн. Причому, перевага придбання КМУ - ви купуєте не тільки кран, а відразу вантажівку «2 в 1» - машину зі своїм власним функціоналом (самоскид, сміттєвоз, бортова вантажівка), яка доповнена краном-маніпулятором за кабіною або кузовом.
  • Максимальний виліт – італійський бренд пропонує моделі із діапазоном вильоту стріли 2,7-45 м.
  • Кількість секцій.
  • Вид кранової підвіски (гак, лісові лещата, щелепний грейфер тощо).

Крано маніпуляторна установка PM – купити в Україні

Починаючи з 2017 року, нові крани-маніпулятори PM купити можна на Заводі спецтехніки Техкомплект. Вам запропонують будь-яку модель, яка вам підходить, з установкою на вантажні шасі, самоскиди, бортові платформи, сміттєвози та інший комерційний транспорт.

Виконується продаж спецтехніки у Києві: вам підготують детальну інформацію щодо цін на крани-маніпулятори, а також озвучать вартість готового спеціального автомобіля. А саме виробництво, де роблять великовузлове збирання установок та монтаж на базове шасі, розташоване у Полтавській області. Тут же знаходиться власний авторизований сервісний центр, в якому зроблять гарантійне та післягарантійне обслуговування та ремонт КМУ.

Модельный ряд

Меню

Каталог продукції

Інформація

Зворотній зв`язок

ТОВ Техкомплект, а/с 19, м. Київ, 03189 info@thk.kiev.ua