Маркетингові комунікації Техкомплект перейдуть на спілкування українською

29.07.2022

16 липня 2022 року набрала чинності частина друга та шоста статті 27 Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної", що регламентують використання державної мови в мережі Інтернет та мови інтерфейсів комп'ютерних програм, встановлених на товарах.

Аби полегшити наше спілкування та залишатись в правовому полі України, ми розпочинаємо "лагідний" перехід усіх наших маркетингових комунікацій на українську мову. Власне, з 24 лютого 2022 року наші неформальні медіаджерела в соцмережах вже вели діалог з читачами виключно українською, і ось теперь черга дійшла до нашого основного джерела інформації про спецтехніку - корпоративний сайт компанії.

Налаштування* нашого сайту не дають змоги зробити автоматичний перехід усіх російськомовних текстів на українську, тому ми будемо робити це поступово. Просимо віднестись з розумінням, якщо на сторінках сайту буде помічено "мікс" двух мов*. 

* аби наші позиції в Google були в ТОП, і нас легко находили нові бажаючі купити спецтехніку, маємо підтримувати як російськомовний, так і україномовний контент. 

 

Меню

Каталог продукции

Информация

Обратная связь

ТОВ Техкомплект, а/с 19, м. Київ, 03189 info@thk.kiev.ua