Сервіс і ремонт бензовозів

Сервісне обслуговування та ремонт автотопливозаправників

Власники спеціальної техніки для доставки палива час від часу мають робити планове технічне обслуговування і, якщо є необхідність, може знадобитися оформити замовлення на частковий або капітальний ремонт бензовозів.

ремонт бензовоза

Паливозаправники з великим пробігом: обслуговуємо і ремонтуємо

Для такої техніки, як цивільні та, особливо, військові бензовози з великим терміном експлуатації (інтенсивне використання або, навпаки, – тривале перебування на консервації), є необхідність у проведенні не просто планового сервісу та невеликих ремонтних робіт, а й потреба виконати повний капітальний ремонт за прийнятною ціною та у максимально стислі терміни.

ремонт топливозаправщика

Капремонт паливозаправників складається, як правило, з кількох частин:  

  1. Відновлення працездатності базового вантажного автомобіля (шасі, сідельний тягач, напівпричіп чи причіп).
  2. Усунення несправностей у роботі кузовної надбудови (цистерна з модулем роздачі та обліку палива).
  3. Фарбування відремонтованого автомобіля та нанесення спеціальної кольорографічної схеми згідно з ДСТУ щодо такої спеціальної техніки. Особливо важливо виконати третій пункт, якщо йдеться про такий вид паливозаправників, як українські військові бензовози. Зовнішнє оформлення має відповідати стандартам ЗСУ.

На всі роботи та застосовані для ремонту запчастини надається гарантія. Приклад такого капремонту можна побачити тут.

ремонт спецтехники в Киеве ремонт спецтехники в Украине

Нові автотопливозаправники: повна перепродажна підготовка, гарантійне і постгарантійне обслуговування

Автопаливозаправники – це сучасні бензовози, які оснащені вбудованою системою роздачі та обліку палива, що перевозиться в цистерні (світлі нафтопродукти щільністю до 860 кг/м3).

ремонт спецтехники

Спецтехніка такого призначення є флагманським напрямком діяльності нашого заводу: лише за результатами 2021 року понад 50% усіх виготовлених в Україні автопаливозаправників з об'ємом цистерни від 4 до 12 кубометрів виготовлено на нашому виробництві на базі нових вантажних автомобілів МАЗ, ГАЗ (HDC), IVECO, MAN , JAC, FOTON та куплені як державними, так і приватними компаніями (примітка: починаючи з 2022 року завод не може надати нові шасі МАЗ та HDC як базові для монтажу паливних автоцистерн та інших кузовних надбудов).

Ключові характеристики автопаливозаправників – це:

  • обсяг цистерни, в якій перевозяться нафтопродукти
  • кількість секцій у цистерні, що свідчить, скільки одночасно можна перевозити різних видів нафтопродуктів.

ремонт спецтехники заказатьОсобливість цистерн, які виготовляє Завод спецтехніки Техкомплект, – це поперечний переріз у формі «валізи», що дає таку перевагу цим спецавтомобілям як стійкість на дорогах завдяки зміщеному донизу центру ваги автоцистерни.

Уся нова спеціальна техніка, що випускається, проходить обов'язкову «проливку», сертифікується в нотифікаційних органах України, для паливозаправників проводять повну передпродажну підготовку. Протягом усього гарантійного терміну власник придбаного автомобіля може і повинен пройти всі планові послуги. У разі некоректної роботи або поломки покупець може звернутися до нашого сервісного центру для проведення діагностики та усунення несправностей спеціальної техніки.

Адреса, за якою ви можете дізнатись вартість робіт, а також оформити замовлення на сервіс та/або ремонт бензовозів, - Київ, офіс авторизованого сервісного центру «Техкомплект» (запис онлайн на сайті або за телефоном + 38 067 7004621).

телефон сервис-центра

Отримати повну інформацію щодо проведення діагностики, ремонту або технічного обслуговування бензовоза ви можете звернувшись до сервісного центру Техкомплект.

ЗАДАТИ ПИТАННЯ, ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ>>

Меню

Каталог продукції

Інформація

Зворотній зв`язок

ТОВ Техкомплект, а/с 19, м. Київ, 03189 info@thk.kiev.ua