Автогідропідіймачі SKYMAN з Південної Кореї

Автогідропідіймачі та бурокранові машини SKYMAN з Південної Кореї

Нова сучасна південнокорейська спецтехніка DASAN доступна для українців із 2019-го року. Спочатку в країні з'явилися нові телескопічні автовишки з робочою висотою 30 і 34 м, а потім для підприємств енергетичної галузі виробництво та продаж спецтехніки у Києві з Південної Кореї посилили таким специфічним обладнанням, як бурильно-кранові установки ДАСАН.

З 2020 р. в Україні ці південнокорейські автогідропідйомники, меблеві вантажні підйомники та бурокранові машини доступні під TM SKYMAN.

Південнокорейська спецтехніка – Україна обирає виробництво Техкомплект

Телескопічні автогідропідйомники SKYMAN з робочою висотою 30/34 м, що встановлюються на дорожні вантажні шасі, застосовуються для виконання наступних висотних робіт:

  • з обслуговування та ремонту світлофорів;
  • обслуговування опор вуличного освітлення;
  • фасадні роботи із звукоізоляції та чищення стін;
  • забезпечення роботи охоронного освітлення.

Крім того, конструкція автомобільних вишок SKYMAN якнайкраще підходить для монтажу та сервісу електромереж, комунікаційних пристроїв зв'язку, об'єктів кабельного телебачення.

автогидроподъемник dasan купить

ПРЕЗЕНТАЦІЯ TM SKYMAN

Автогидроподъемники прямой контакт с менеджером

Довідка про бренд:

Перший автопідйомник SKYMAN випущений у 2003 році, і за минулі роки модельний ряд кранових установок поповнився широкою лінійкою автовишок SKYMAN, замовити та купити які можна в Україні, звернувшись на Завод спецтехніки Техкомплект.

Спецтехніка SKYMAN із Південної Кореї пропонується українським покупцям на умовах продажу «повного циклу»:

  • Прямі поставки з Кореї 30- та 34-метрових телескопічних автопідіймачів. Взагалі, асортимент автовишок SKYMAN не обмежується тільки такими значеннями робочої висоти, але, зважаючи на різноманітність автовишок, що пропонуються, від інших постачальників, у модельному ряду найбільш привабливі за вартістю та пропонованими конструктивними та технічними перевагами моделі саме з цими значеннями максимальної робочої висоти.
  • Велике вузлове складання підйомників на власному виробництві в Полтавській області.
  • Виготовлення зварної рами, а також, якщо необхідно, - нарощування бортів та встановлення ящиків для додаткового обладнання.
  • Монтаж на сумісне шасі із повною масою 8-10 тонн.
  • Повний пакет дозвільних документів від нотифікаційних органів (техніку повністю сертифіковано для експлуатації на робочих об'єктах українських підприємств).

Конструктивні особливості, експлуатаційні характеристики та доступні ціни на автовишки ДАСАН (SKYMAN) роблять продукцію південнокорейського бренду дуже привабливою для споживачів підйомних механізмів на українському ринку.

Нові види спеціальної техніки від SKYMAN – бурокранові установки та меблеві вантажні підіймачі

Крім того, компанія «Техкомплект» пропонує великовузлове складання, установку на вантажне шасі та продаж "під ключ" південнокорейської крано-маніпуляторної установки SKYMAN з буровим обладнанням з двопоточною гідросистемою та двошвидкісною системою обертання бура.

ямобур dasan ds-1956A

З 2021 року до асортименту підйомних механізмів, які пропонує для України Завод спецтехніки Техкомплект, додано телескопічні вантажні підйомники для підняття меблів у будинках без вантажних ліфтів.

Модельный ряд

Меню

Каталог продукції

Інформація

Зворотній зв`язок

ТОВ Техкомплект, а/с 19, м. Київ, 03189 info@thk.kiev.ua